مادران و همسران شهدا نقش اساسی در دوران دفاع مقدس داشته اند

امام جمعه رباط کریم گفت: قدر دانی از مادران و همسران شهدا قدر دانی از شهداست.

به گزارش بهارستانه، حجت الاسلام و المسلمین ترابی امام جمعه رباط کریم در خطبه های نماز سیاسی و عبادی این هفته شهرستان رباط کریم بیان داشت:مادران و همسران شهدا نقش اساسی در دوران دفاع مقدس داشته اند و امروز هم این نقش را بخوبی در جامعه ایفا می کنند.

وی افزود: امروز نقش مادران و همسران شهدا در پاسداری از ارزشها و آمارنهای انقلاب اسلامی بسیار حائز اهمیت است چرا که آنها ادامه دهنده ی راه شهدا محسوب می شوند.

ایشان در ادامه بیان داشت: قدر دانی از مادران و همسران شهدا قدر دانی از شهداست.

حجت الاسلام و المسلمین ترابی گفت: غیرت دینی مردم ، ملت ایران را در ۴۳ سال گذشته بر دشمنانش پیروز کرده و کشور را به پیش برده است .

خطیب نماز جمعه رباط کریم اظهار داشت: غیرت دینی باعث شد که ما توانستیم جنگ را با پیروزی و سر افرازی ملت ایران به پایان برسانیم و طرح خاور میانه بزرگ آمریکا را شکست داده و منطقه را از لوث وجود گروه های تکفیری،تروریستی پاک کنیم .

وی افزود:دشمنان سعی می کنند از طریق دامن زدن به اختلافات قومی ، قبیله ای و مذهبی و بر انگیختن حساسیت های محلی به نظام و کشور ضربه بزنند و این بیداری و هوشیاری همگان مخصوصاً خواص جامعه را می طلبد که نا دانسته آب به آسیاب دشمن نریزند و دشمنان را در رسیدن به اهدافشان کمک ننمایند .

حجت الاسلام و المسلمین ترابی در پایان گفت: امروز دامن زدن به اختلافات قومی،مذهبی و محلی با هر اسم و عنوانی خیانت به اسلام و انقلاب و خون شهداست .

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.