ماجرای کباب کوبیده‌هایی که قابلیت مصرف انسانی نداشتند/ رستوران متخلف بهارستانی پلمپ شد

رستوران متخلف بهارستانی که اقدام به فروش کباب کوبیده‌هایی با محتویات غیرقابل خوردن و با قیمت پایین می کرد، شناسایی و پلمپ شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، چند روز قبل خبری مبنی بر پلمپ یک رستوران در شهرستان بهارستان منتشر شد که این خبر با سرعت در فضای مجاز پخش شد اما دلیل پخش شدن خبر مذکور، پلپم شدن این رستوران نبود بلکه قیمت‌های عجیب این واحد صنفی بود که کباب کوبیده را ۲۰۰۰ الی ۲۵۰۰ تومان به مردم می فروخت.

سلوکانه رئیس اداره دامپزشکی شهرستان بهارستان در رابطه با فروش کباب کوبیده ۲۰۰۰ تومانی در شهرگلستان، عنوان داشت: رستوران متخلف مذکور به دلیل فروش کباب کوبیده آلوده میکروبی تهیه شده با ضایعات مرغ توسط ماموران شبکه بهداشت و درمان بهارستان پلمپ شد.

وی با اشاره به وضعیت کباب‌های این رستوران متخلف، تشریح کرد: بر اساس نتایج آزمایشگاهی مواد کباب کوبیده از ضایعات مرغ و سنگدان با آلودگی میکروبی بسیار بالا تهیه شده بود، که می توانست سلامت شهروندان گلستانی را به خطر جدی بیاندازد.

سلوکانه همچنین باتاکید بر برخورد قاطع و قانونی با متخلفان در سطح شهرستان، اظهار داشت: با اعلام آزمایشگاه مبنی بر اینکه کباب کوبیده‌های این رستوران قابلیت مصرف انسانی نداشته است، پس از ارجاع پرونده به مراجع قضایی و اخذ حکم پلمپ با همکاری نیروی انتظامی این رستوران متخلف در شهرگلستان پلمپ گردید.

وی درپایان باتوجه به لزوم همکاری شهروندان در برخورد با واحدهای صنفی تهیه و توزیع غذای متخلف در بهارستان، خاطرنشان کرد: شهروندان بهارستانی در صورت برخورد با چنین مواردی می توانند با اطلاع‌رسانی به ادارات مربوطه، در راستای حفظ سلامت و بهداشت جامعه خود گام بردارند.

درپایان لازم به ذکر است که بدون تردید چنین افرادی که غذاهایی بدین شکل را به زور ادویه و افزودنی‌های دیگر به مردم می فروشند بویی از انسانیت نبرده‌اند و تنها به فکر سود خود می باشند و همین امر لزوم برخورد با چنین سودجویانی را بیش از پیش افزایش می دهد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.