رئیس پلیس راهور شهرستان بهارستان:

لاین کندرو جاده ساوه حذف خواهد شد/ نمایشگاه‌های اتومبیل متخلف شهرگلستان پلمپ می شوند

رئیس پلیس راهور شهرستان بهارستان گفت: در راستای رفع مشکل فعالیت نمایشگاه‌داران شهرگلستان، لاین کندرو جاده ساوه حذف خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، رضایی رئیس پلیس راهور شهرستان بهارستان با اشاره به مشکلات موجود در شهر پرجعیت گلستان، عنوان داشت: بزرگترین مشکل شهرگلستان فعالیت ۱۱۰ نمایشگاه در خیابان‌های اصلی شهرگلستان می باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه ۹ نمایشگاه اتومبیل متخلف در شهرگلستان پلمپ شد، تصریح کرد: نمایشگاه‌های خیابان‌های اصلی شهر متاسفانه لاین‌های کندروی گلستان را به مالکیت خود درآورده‌اند.

رضایی باتاکید بر اینکه می بایست این مشکل به صورت اساسی رفع شود، اظهار داشت: تنها راه ساماندهی صنوف مزاحم از جمله نمایشگاه‌داران شهرگلستان فقط حذف لاین‌های کندرو جاده ساوه در محدوده این شهر می باشد.

وی در رابطه با راه حل مطرح شده در خصوص معضل نمایشگاه‌داران شهرگلستان، گفت: این طرح از چندی پیش با کمک شهرداری و شورای اسلامی شهرگلستان آغاز شده است و در آینده نزدیک این مشکل با حذف لاین کندرو جاده ساوه در محدوده شهرگلستان رفع خواهد شد.

رئیس پلیس راهور شهرستان بهارستان همچنین به نتایج مثبت دیگر اجرای این طرح در سطح شهرستان بهارستان و شهرگلستان اشاره کرد و عنوان داشت: بدون شک با حذف لاین‌های کندرو دیگر این امکان برای نمایشگاه داران اتومبیل فراهم نیست که لاین های کندرو را به پارکینگ خودروهای خود تبدیل کنند و ترافیک نیز در این محور کاهش خواهد یافت.

وی درپایان باتوجه به بحث پلمپ تعدادی از نمایشگاه‌های شهرگلستان، خاطرنشان کرد: پلیس طرح برخورد با نمایشگاه‌داران را به صورت هفتگی در این شهر اجرا می کند، که ۹ نمایشگاه هم به تازگی در شهرگلستان بخاطر بی‌توجهی به قانون و تذکرات پی‌در‌پی پلیس پلمپ شده است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.