رئیس اتحادیه خواربار فروشان بهارستان:

قیمت قند و شکر در بازار بهارستان متعادل شده است

رئیس اتحادیه خواربار فروشان بهارستان گفت: با اقدامات صورت گرفته در سطح شهرستان، قیمت قند و شکر در بهارستان متعادل گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، در طول ماه‌های گذشته قیمت قند و شکر در سطح شهرستان بهارستان با نوساناتی همراه بود که باعث بروز برخی مشکلات در بین شهروندان بهارستانی برای تهیه قند و شکر شده و قیمت این مواد غذایی به طرز غی قابل قبولی بالا رفته بود.

رحمت‌اله بیگ‌پور رئیس اتحادیه خواربار فروشان شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران با اشاره بازار قند و شکر در طول ماه‌های اخیر، عنوان داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته قیمت قند و شکر در سطح بهارستان متعادل گردید.

وی در ادامه با بیان جزئیات اقدامات صورت گرفته در جهت تعادل بازار قند و شکر، تصریح کرد: با توزیع گسترده شکر دولتی در سطح شهرستان، قیمت این کالا در بهارستان به صورت محسوسی کاهش یافته و بازار به حالت متعادل و قابل قبولی برگشته است.

بیگ‌پور باتاکید بر لزوم حفظ تعادل در بازار مواد غذایی به ویژه در شهرستان‌هایی نظیر بهارستان، گفت: در طول دو ماه گذشته بیش از ۴۰۰ تن شکر دولتی با قیمت ۳۴۰۰ تومان و توسط واحدهای صنفی خواروبار در نقاط مختلف شهرستان بهارستان توزیع گردید.

وی درپایان باتوجه به اینکه روند توزیع شکر دولتی در شهرستان بهارستان همچنان ادامه دارد، خاطرنشان کرد: شهروندان بهارستانی شکر دولتی را فقط با قیمت ۳۴۰۰ تومان تهیه کنند و اگر با مورد گرانفروشی در سطح شهرستات مواجع شدند با سامانه ۱۲۴ تماس حاصل نمایند تا در سریع‌ترین زمان ممکن به موضوع رسیدگی شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.