فرماندار شهرستان بهارستان:

قیمت جدید نان با رعایت تمامی جوانب مشخص گردید

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: قیمت هر یک از انواع نان با گندم یارانه‌ای و همچنین به شکل آزاد پز مشخص گردیده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران در رابطه با تصویب نرخ انواع نان بربری، سنگگ، لواش و تافتون، عنوان داشت: قیمت هر یک از انواع نان مذکور با گندم یارانه‌ای و همچنین به شکل آزاد پز متفاوت می باشد و نسبت به قبل افزایش یافته است.

وی در ادامه با بیان تغییرات صورت گرفته در قیمت نان، تصریح کرد: پس از ۵ سال عدم تغییر در قیمت نان در شهرستان بهارستان نرخ جدید انواع نان از امروز در بهارستان به نانوایی‌های فعال در سطح شهرستان ابلاغ شده است.

خانجانی همچنین با اشاره به برگزاری جلسات متعدد پیش از افزایش قیمت این ماده خوراکی، اظهار داشت: با برگزاری جلسات متعدد سعی کردیم قیمت‌ انواع نان را با در نظر گرفتن تمام جوانب در سطح شهرستان بهارستان انجام دهیم.

وی درپایان باتاکید بر اینکه قیمت‌های جدید نان از امروز اجرایی و متخلفان رصد خواهند شد، خاطرنشان کرد: با هرگونه کم فروشی و گران فروشی نان در سطح شهرستان مطابق قانون و همچنین به شدت برخورد خواهد شد تا از هرگونه تخلف در این حوزه جلوگیری صورت بگیرد.

لازم به ذکر است که فرماندار بهارستان و همچنین دیگر مسئولین شهرستانی تنها به موضوع کم فروشی یا گرانفروشی نان توجه دارند و همچنین افزایش قیمت آن، اما در این بین هیچکس توجهی به کیفیت بسیار بد اغلب نان‌های این شهرستان یا کوچک شدن آن‌ها ندارد و گویا تنها با افزایش قیمت‌ها دغدغه مسئولین در این خصوص نیز رفع شده و توجهی به مطالبات شهروندان ندارند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.