قهرمان پرورش اندام آسیا مورد تقدیر مسئولان بهارستانی قرار گرفت+ عکس

مسئولان شهرستان بهارستان با حضور در منزل قهرمان پرورش اندام 2018 آسیا از وی تقدیر و تجلیل کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، فرشاد گنجی قهرمان پرورش اندام آسیا و ساکن شهرستان بهارستان می باشد که در طول سال‌های اخیر در عرصه‌های ملی و بین‌المللی عناوین مختلفی را کسب کرده و سبب افتخار آفرینی برای شهرستان و کشور خود شده است.

گفتنی است که فرشاد گنجی در ترکیب تیم ملی کشورمان در مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ پرورش اندام در کشور مغولستان در وزن ۷۰ کیلوگرم حضور داشت که موفق به بالا رفتن از سکوی قهرمانی و تصاحب گردن‌ آویز طلا شد.

درپی کسب این افتخار سروان گراوند جانشین فرمانده سپاه شهرستان بهارستان، اکبری مسئول تربیت بدنی سپاه و جهان بخشی مسئول تربیت بدنی شهرداری شهرصالحیه با حضور در منزل این قهرمان ارزنده حضور یافته و وی را مورد تقدیر و تجلیل قرار دادند.

بنابر این گزارش این دیدار با اهدا لوح تقدیر و یادبود توسط مسئولان شهرستانی به فرشاد گنجی به رسم یادبود و تقدیر از زحمات این ورزشکار بهارستانی و ایجاد انگیزه به جهت تلاش بیشتر پایان یافت.

در پایان لازم به ذکر است که توجه این چنینی به ورزشکاران شهرستان بهارستان توسط مسئولان شهرستانی جزو نیازهای امروز ورزش بهارستان به حساب می آید، چراکه جوانان با استعداد بهارستانی با کم‌ترین امکانات درحال پیشرفت و تلاش برای افتخار آفرینی می باشند که حمایت مسئولان هرچند با اهدا لوح تقدیر و تشکر سبب ایحاد روحیه‌ای مضاعف در آن‌ها می شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.