فرماندار شهرستان بهارستان:

قهرمان و نخبه شدن به انتخاب و اراده انسان بستگی دارد/ بهارستان روی ریل پیشرفت قرار گرفته است

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: شهرستان بهارستان با تلاش مسئولین شهرستانی و استانی روی ریل پیشرفت و توسعه قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به برگزاری آئین تجلیل از نام آوران، قهرمانان ورزشی، نخبگان علمی و فعالان فرهنگی و هنری شهرستان، اظهار داشت: حمایت و ایجاد بستر مناسب برای پیشرفت استعدادهای جوان بهارستان جزو وظایف اصلی مسئولان است.

وی در رابطه با وضعیت سرانه‌های ورزشی شهرستان، تصریح کرد: در طول دو سال گذشته سرانه‌های ورزشی شهرستان بهارستان افزایش خوب و قابل توجهی داشته‌اند و روند افزایش این سرانه‌ها ادامه‌دار می باشد.

سلیمان‌پور در ادامه باتاکید بر افتخار آفرینی جوانان ایرانی در طول تاریخ، بیان داشت: زمانی که پیشینه این کشور را از حیث تمدنی و علمی و اسلامی مشاهده می کنیم، همیشه افتخار و بلند آوازه بودن شایسته جوانان این سرزمین بوده است.

وی در خصوص سختی‌های مسیر پیشرفت قهرمانان ورزشی و نخبگان علمی، تبیین کرد: قهرمان و نخبه شدن پیش از اینکه به امکانات بستگی داشته باشد به انتخاب و اراده انسان بستگی دارد و جوانان ما نباید در این مسیر دست از تلاش بردارند.

فرماندار شهرستان بهارستان انتخاب جوانان برای پیشرفت را راه روشن و نورانی، رشد، بالندگی و کمال دانست و گفت: اراده‌ جوانان برای تحقق اهدافشان می بایست بسیار قوی و مستحکم باشد و تا به امید خدا از این تلاش و اراده مصمم خود نتیجه بگیرند.

وی درپایان باتوجه به روند پیشرفت شهرستان بهارستان، افزود: امروز با تلاش‌های انجام شده توسط مسئولین استان تهران و شهرستان، بهارستان بر روی ریل توسعه و پیشرفت قرار گرفته است و به امید خدا در سال‌های آینده شهرستان بهارستان درجه قابل قبول و ارزشمندی در استان تهران قرار بگیرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.