حکایت غیرت کودکانه پویا در رسانه ملی؛

قهرمان بهارستانی در بین چهار کاندید کسب جایزه برنامه ماه عسل قرار گرفت/ شهروندان بهارستانی تنها با یک پیامک قدرت کمک به همشهری خود را دارند

ویدیو پویا کودک بهارستانی در بین چهار ویدیو برتر کمپین قهرمان من برنامه ماه عسل قرار گرفته است و نیازمند حمایت شهروندان بهارستانی برای کسب عنوان برتر و جایز برنامه برای تغییر زندگی این کودک می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، برنامه ماه عسل سال ۹۷ یک بخش تازه به بخش‌های قبلی خود اضافه کرده بود که این بخش نیز هم سو با محور کلی این برنامه یعنی “شناخت انسان‌هایی که با درد و مشکلات درگیر بوده‌اند و با تلاش و امید به زندگی ادامه می دهند”، می باشد.

این بخش تازه با نام “کمپین قهرمان من” در طول این مدت در بین مردم شناخته شده است و افراد زیادی با ارسال فیلم‌های خود در این کمپین شرکت کرده‌اند که از بین تمام ویدیوهای ارسال چهار ویدیو امشب با حضور سازندگان آن در برنامه ماه عسل پخش شد، که یکی از این ویدیوها متعلق به یکی از شهروندان شهرستان بهارستان بود.

قهرمان اصلی ویدیو شهروند بهارستانی یک کودک دستفروش به نام پویا می باشد که با مادر فلج خود زندگی می کند و بسیاری از کارهای دشوار داخل خانه که برای سن اون سنگین می باشد را برای کمک به مادر خود انجام می دهد، پویا و مادرش در شهرصالحیه شهرستان بهارستان زندگی می کنند و این کودک بهارستانی برای کمک به مادر خود هر هفته با فروش دستمال کاغذی در یک شنبه بازار بهارستان پولی در حدود ۵۰ هزار تومان به دست می آورد.

درپایان لازم به ذکر است که سه ویدیو از بین ویدیوهای ارسالی به عنوان ویدیوهای برتر کمپینم ماه عسل انتخاب خواهند شد و جوایز رتبه اول تا سوم را کسب خواهند کرد و این وظیفه بر عهده شهروندان بهارستانی می باشد که از همشهری خود در این برنامه حمایت نمایند، چراکه جوایز این برنامه می تواند کمک شایانی به پویا و مادرش کند تا زندگی بهتر و شغلی مناسب‌تر برای خود دست و پا نمایند.

شهروندان بهارستانی برای رأی دادن به پویا می توانند با ارسال کد G100 به سامانه پیامکی برنامه ماه عسل یا از طریق برنامه روبیکا به او و مادرش رأی بدهند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.