رئیس اداره برق بخش گلستان:

قطعی برق در گلستان از سوی اداره برق استان تهران صورت می گیرد

رئیس اداره برق بخش گلستان گفت: شهروندان باید در مصرف برق صرفه جویی کنند تا با قطعی‌های مکرر برق مواجه نشویم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، همزمان با آغاز فصل تابستان و آغاز به کار کولرهای گازی و آبی در سطح شهرستان بهارستان، قطعی‌های مکرر برق در نقاط مختلف این شهرستان به ویژه بخش گلستان آغاز شده است، که این موضوع اعتراض شهروندان را نیز به همراه داشته است.

بنابه گفته شهروندان بهارستانی قطعی‌های برق در هر ساعتی از شبانه روز رخ می دهد و به نوعی زندگی مردم را دچار مشکل و اختلال کرده است، چراکه در دنیای امروز وجود برق برای زندگی بشر یک نیاز اساسی است.

صادقی رئیس اداره برق بخش گلستان در رابطه با قطعی‌های مکرر برق در طول روزهای گذشته در بخش گلستان، عنوان داشت: قطعی برق از سوی منطقه برق استان تهران صورت می گیرد و مربوط به اداره برق منطقه گلستان نمی باشد.

وی در ادامه باتاکید بر سراسری بودن قطعی‌های برق، تصریح کرد: قطعی‌های برق از سوی اداره برق استان انجام می شود به گونه‌ای که روز گذشته برای ساعاتی اداره برق، دادسرا و شهرداری شهرگلستان هم ‌برق نداشت.

صادقی با بیان اینکه میزان مصرف برق در بخش گلستان افزایش قابل توجهی داشته است، اذعان داشت: میزان مصرف برق سال جاری در مقایسه با تیرماه سال گذشته بیش از ۱۰ درصد افزایش داشته است.

وی به اینکه قطع نشدن برق به خود شهروندان گلستانی بستگی دارد، اشاره کرد و اظهار داشت: مردم می بایست در مصرف برق صرفه جویی کنند تا در شهرهای صالحیه و گلستان خاموشی برق نداشته باشیم.

رئیس اداره برق بخش گلستان درپایان باتوجه به بالا رفتن مصرف شهروندان در ساعات پیک مصرف، خاطرنشان کرد: زمانی که شهروندان بیش از اندازه در ساعات اوج مصرف برق از وسایل برقی استفاده می کنند، سبب بروز مشکلاتی در برق رسانی به تمام منطقه می شوند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.