قطعی برق در بهارستان، زمستان و تابستان نمی شناسد/ معضل قطعی‌های برق بهارستان تمامی ندارد

معضل قطعی‌های مستمر برق در شهرستان بهارستان بعد از تابستان گرم، حالا به زمستان برفی رسیده و مسئولین همچنان به این مشکل مردم بی‌توجه می باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بارش برف در روزهای گذشته باعث بروز شادی فراوان در بین شهروندان به ویژه دانش آموزان گردید و در نقطه مقابل مشکلاتی را نیز پدید آورد که اصلی‌ترین این مشکلات که همچنان در این شهرستان ادامه دارد، قطعی‌های پیاپی برق است.

گفتنی است که شبکه برق‌رسانی بهارستان به قدری دارای مشکل است که از زمان تشدید بارش‌ها به شکل مستمر برق محله‌های مختلف این شهرستان در زمان‌های مختلف قطع می شود و این معضل باعث مختل شدن زندگی شهروندان و کسب و کار مردم شده است.

مشکل شبکه برق‌رسانی این شهر به نظر بسیار جدی است چراکه در فصل تابستان مدام با قطعی‌های برق روبه‌رو می باشیم و از این رو در فصل سرما نیز بلافاصله بعد از وزش بادهای شدید یا بارش شدید برف و باران برق محله‌های مختلف شروع به قطع شدن می کند و حتی این معضل پس از پایان بارش‌ها نیز ادامه می یابد.

این وضعیت باعث بروز نارضایتی‌های شدید در بین شهروندان بهارستانی شده است و درحالی که لوازم برقی شهروندان به دلیل قطعی‌های مکرر و ناگهانی برق درحال سوختن است، مسئولین شهرستانی همچنان به این معضل بزرگ بی‌توجه می باشند.

درپایان لازم به ذکر است که بهبود وضعیت شبکه برق‌رسانی شهرستان بهارستان نیازمند اقدامات اساسی و احتمالاً گسترده‌ای می باشد که توجه و رسیدگی ویژه و مستمر مسئولین مربوطه در شهرستان بهارستان را طلب می کند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.