قطعی‌های مکرر آب صدای اعتراض ساکنین سلطان آباد بهارستان را درآورد

قطعی‌های پیاپی آب در برخی محله‌های بخش گلستان شهرستان بهارستان و عدم رسیدگی اداره آبفا سبب نارضایتی شدید شهروندان شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، آب یا همان مایه حیات از همان ابتدا جزو نیازهای اصلی و اساسی بشر برای زندگی بود و درحال حاضر نیز بیش از پیش اهمیت آب در زندگی مردم حس می شود به شکلی قطع بودن آب تنها برای چند ساعت می تواند زندگی شهروندان یک شهر را با مشکل مواجه کند.

گفتنی است که با وجود تمام این‌ها هنوز برخی محله‌ها در شهرستان بهارستان با مشکل آب و قطعی آن مواجه می شوند که محله ۸ متری حضرت رقیه در سلطان آباد شهرگلستان از جمله آن‌ها به شمار می رود که ساکنین این محله درحال حاضر و در دوره پیشرفت چشم‌گیر تکنولوژی هنوز درگیر مشکل آب شرب در منازل خود می باشند.

بنا به گفته ساکنین این محله حتی ارسال نامه‌های متعدد به مسئولین شهرستان بهارستان نظیر فرماندار، امام جمعه بخش گلستان و… نیز کارساز نبوده است و تنها چیزی که عایدشان شده است، وعده‌های بدون عملی بوده که در گرمای تابستان بدون آب می باشد.

همچنین ساکنین این محله چند باری نیز به اداره آب و فاضلاب شهرستان بهارستان نیز مراجعه کرده‌اند اما بازهم مشکل آب این محله رفع نشده است و قطعی‌های آب در این محله بیش از پیش افزایش پیدا کرده است.

درپایان لازم به ذکر است که اگر مسئولین مربوطه خود در چنین شرایطی و در گرمای تابستان زندگی می کردند آیا بازهم خواسته‌های شهروندان این محله را نادیده می گرفتند؟ بدون تردید بهترین کار در شرایط فعلی انجام اقدامات لازم به جهت رفع هرچه سریع‌تر مشکل آب می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.