قطعی‌های اخیر آب و برق به عامل نگرانی تازه در بهارستان تبدیل شده است/ تابستان ۹۸ بدتر از تابستان ۹۷ خواهد بود؟

قطعی‌های آب و برق در روزهای اخیر باعث نگرانی شهروندان بهارستانی نسبت به ادامه روند قطعی‌ها در روزهای گرم تابستان شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، آب، برق و گاز سه اصل از زندگی شهری و جزو عادی‌ترین نیازهای زندگی در جهان امروز به شمار می روند، چراکه امروز حتی مردم دورترین مناطق نیز در داخل منازل خود آب، برق و گاز دارند و مطمئناً نبود این‌ها می تواند باعث بروز مشکلات عدیده‌ای برای شهروندان یک شهر و روستا شود.

بنابر این گزارش، همزمان با گذشت چند روز از فصل تابستان گلایه‌های شهروندان نسبت به کاهش فشار و قطعی آب و همچنین قطعی برق در نقاط مختلف شهرستان بهارستان رو به افزایش می رود که این امر یادآورد شرایط بد تابستان سال ۹۷ می باشد.

بدون شک هم مسئولین و هم شهروندان به خوبی شرایط بد تابستان سال گذشته را به خاطر دارند و باتوجه به گلایه‌ها و اعتراضات شهروندان نسبت به قطعی‌های آب و برق نیاز است تا مسئولین ادارات مربوطه نسبت به رفع مشکلات موجود اقدامات لازم ره انجام دهند تا همانند سال گذشته شهروندان در محل کار و منزل خود برای انجام ساده‌ترین کارهای روزمره خود بار دیگر با مشکل مواجه نشوند.

گفتنی است که انتظار می رود قطعی‌های صورت گرفته در روزهای اخیر برای مسئولین ادارات آبفا و برق شهرستان بهارستان به عنوان یک هشدار و زنگ خطر به حساب آید و در نهایت با رفع نواقص موجود خدمات لازم را به شهروندان بهارستانی ارائه نمایند.

درپایان لازم به ذکر است که رسیدگی مسئولینی همچون فرماندار شهرستان بهارستان به این موضوع و پیگیری آن، بدون تردید می تواند روند بهبود خدمات ادارات خدماتی شهرستان را افزایش دهد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.