قطعی‌های آب شرب در نسیم شهر تمامی ندارد/ شهروندان برای جلوگیری از قطعی‌ها، صرفه جویی کنند

زمان قطعی‌های آب در شهرستان بهارستان به 24 ساعت رسیده که این امر سبب نارضایتی شهروندان بهارستانی شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، قطعی‌های آب در فصل گرما در شهرستان بهارستان روبه افزایش می باشد که این امر به نگرانی تازه‌ای برای شهروندان بهارستانی به ویژه آپارتمان نشینان تبدیل شده است.

بنابر این گزارش شهرک مهر نسیم شهر از جمله مناطق بهارستان می باشد که ساکنین آن با مشکل جدی قطعی آب روبه‌رو می باشند و همین امر سبب ایجاد مشکلات عدیده‌ای برای ساکنین این شهرک شده است.

گفتنی است که قطعی ۲۴ ساعته آب شرب در کوچه مهرگان این شهرک، اهالی این منطقه را با مشکلات فراوانی روبرو کرده است که این موضوع به بحث اصلی کانال‌ها و گروه‌های خبری در پیام‌رسان‌ها تبدیل شده است.

رئیس اداره آبفای نسیم شهر در رابطه با مشکلات قطعی آب در نسیم شهر، اذعان داشت: اگر شهروندان نسیم شهری تنها۱۰٪ در مصرف آب شرب صرفه جویی کنند، هیچگونه مشکل قطعی آبی در فصل تابستان نخواهیم داشت.

وی در ادامه باتاکید بر برخورد جدی اداره آبفای نسیم شهر با متخلفین، تصریح کرد: در حدود ۵۰۰ انشعاب غیر مجاز آب در نسیم شهر شناسایی و جمع آوری شده است و متخلفین نیز جهت سیر مراحل قانونی و اعمال جریمه به مراجع قضایی ذیصلاح معرفی شده‌اند.

این مقام مسئول درپایان باتوجه به مشکلات دیگر آب نسیم شهر در فصل تابستان، افزود: مشکلاتی نظیر افت فشار آب به دلیل قطعی برق می باشد، که پیگیر رفع این مشکل و جلب رضایت شهروندان نسیم شهری می باشیم، تا در فصل تابستان مردم با مشکلا آب روبه‌رو نباشند.

درپایان لازم به ذکر است که قطعی‌های مکرر آب و برق در شهرستان بهارستان بر میزان نارضایتی این شهروندان افزوده است، گرچه عدم رعایت الگوی مصرف و مصرف بی‌رویه به وسیله برخی شهروندان بی‌ملاحظه نیز در این خصوص تاثیر بسزایی دراد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.