قطار بازهم در بهارستان قربانی گرفت/ خطوط راه آهن اطراف بهارستان نیاز به ایمن سازی دارند

خطوط راه آهن بدون حفاظ اطراف نسیم شهر بار دیگر جان یکی از شهروندان بهارستانی را گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، استفاده از وسایل نقلیه و مسیر عبور و مرور این وسایل همیشه نیازمند رعایت برخی نکات ایمنی و استفاد از برخی قوانین و تجهیزات می باشد که عدم استفاده از آن‌ها ممکن است خسارات جانی و مالی را برای افراد جامعه به همراه داشته باشد.

در بین انواع وسایل نقلیه، عبور و مرور عابرین پیاده از ریل قطار را می توان خطرناک‌تر از رفت و آمد عابرین پیاده از مسیر عبور و مرور دیگر وسایل نقلیه دانست و به همین منظور در سراسر دنیا اطراف ریل‌های راه آن را با حفاظ‌های مخصوص و فلزی می پوشانند تا مردم از روی ریل راه آن عبور نکنند.

اما به نظر می رسد که در شهرستان بهارستان مسئولان اعتقادی به این موضوع ندارند و با وجود اینکه بارها شهروندان بهارستانی در هنگام عبور از روی ریل‌های راه آن اطراف شهرها جان خود را از دست داده‌اند، بازهم هیچگونه اقدامی در جهت حفاظ گذاری یا ایمن سازی این مسیر صورت نگرفته است.

در برخی از نقاط بهارستان، کودکان در اطراف همین ریل‌های راه آهن بازی می کنند و عدم وجود حفاظ بین ریل و کودکان سبب نگرانی و نارضایتی شهروندان بهارستانی شده است، چراکه نزدیک شدن این کودکان به ریل راه آهن برابر با از دست دادن جانشان می باشد.

گفتنی است که روز گذشته نیز یک زن سالمند زمانی که قصد عبور از روی ریل راه آهن شهرک فجر نسیم شهر را داشته است، در اثر اصابت قطار جان خود را از دست داده است و این موضوع به سوژه اصلی خبرگزاری‌ها و رسانه‌های شهرستان بهارستان تبدیل شده اما تاکنون مسئولی در این خصوص اظهار نظر نکرده است.

حال سئوال اینجاست که تعداد تلفات جانی در شهرستان بهارستان تا چه حد باید افزاش پیدا کند تا مسئولان فکری به حال خطوط راه آهن اطراف شهرستان کنند؟

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.