قطار این بار جان جوان بهارستانی را گرفت/ مرگ‌های متوالی شهروندان بهارستانی در اثر برخورد با قطار

جوان بهارستانی در هنگام عبور از ریل‌های راه آهن در نسیم شهر با قطار برخورد کرده و به شکل وحشتناکی کشته شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، عصر روز گذشته برخورد قطار در محدوده نسیم شهر شهرستان بهارستان بازهم حادثه تلخی آفرید و یک جوان ۲۵ ساله را در دم و به شکل وحشتناکی کشت و این درحالی است که هفته گذشته و با کشته شدن یک پیرمرد در اثر برخورد با قطار در همین بخش، مردم و رسانه‌ها از مسئولین درخواست رسیدگی فوری به این معضل دیرینه را داشتند.

بنابر این گزارش، قطار مسافربری درحالی با این عابر نگون بخت برخورد کرد که همین چند روزه پیش جان یک پیرمرد را در محدوده نسیم شهر گرفته بود و اگر بازهم به عقب‌تر برگردیم تعداد زیادی از شهروندان بهارستانی را خواهیم دید که در بخش‌های مختلف به دلیل برخورد با قطار کشته شده‌اند، درحالی که تنها با ایجاد چند پل روگذر و زیرگذر کوچک و حصار کشی اطراف ریل‌های راه آن می توان از این حوادث جلوگیری کرد.

مشخص نمی باشد که چند نفر دیگر باید به لیست قربانیان تصادف با قطار اضافه شوند تا کسی یقه راه آهن را بگیرد و الزام کند تا ریل‌های داخل مناطق مسکونی را حصار کشی کند، گویا مسئولین شهرستان بهارستان و استان تهران آنچنان در خواب فرو رفته‌اند که صدای سوت‌های قطار را قبل از برخورد با شهروندان پیر و جوان بهارستانی نمی شنوند.

گفتنی است که بدون تردید انجام اقدامات مناسب در راستتی مقابله با معضل‌های نظیر معضل مذکور می تواند تاثیر به سزایی در کاهش خسارات جانی در شهرستان بهارستان داشته باشد که این موضوع همت ویژه مسئولین به ویژه فرماندار بهارستان را طلب می کند.

درپایان لازم به ذکر است که امیدواریم در روزها و هفته‌های آتی به جای خبر مرگ شهروندان در اثر برخورد با قطار، خبر ایمن‌سازی و ایجاد پل‌های عابر اطراف ریل‌های راه آهن منتشر شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.