قریب به ۱۵۰ هزار تردد در آزادراه تهران- ساوه

فرماندار رباط کریم در دیدار با رییس پلیس راه آزادراه تهران- ساوه در خصوص جاده ها، تخلفات، تصادفات جاده ای و تکریم رانندگان قانون مند به بحث و بررسی پرداخت.

به گزارش بهارستانه،نظام ملکشاهی پس از حضور و بازدید از پاسگاه پلیس راه آزاد راه تهران- ساوه، در جلسه با رییس این پاسگاه که با همراهی بخشدار مرکزی، جانشین لشکر پادگان ۲۳ نزاجا، روسای راه و شهرسازی، هلال احمر، رییس و عضو هیئت مدیره شرکت عمران و برخی از اعضای شورای اسلامی شهر پرند برگزار شد، ضمن قدردانی بابت زحمات شبانه روزی این مردان همیشه حاضر در صحنه، خواهان رفع مشکلاتشان برای خدمت رسانی بهتر به شهروندان شد و بیان کرد: با توجه به این که حوزه استحفاظی این پاسگاه از آزادگان شروع و تا ۴۷۰ کیلومتر پس از آن ادامه دارد و پر حجم ترین، حساس ترین و پر اهمیت ترین آزاد راه پس از مسیر تهران کرج محسوب می شود از اهمیت ویژه برخوردار است و همکاری دستگاه های مسئول برای رفع مشکل را به صورت تمام قد را می طلبد.

نماینده عالی دولت در ادامه افزود: در این آزاد راه روزانه بالغ بر ۱۴۵ هزار تردد خودروی سواری و کامیون وجود دارد از این روی، بخشدار مرکزی ملزم به پیگیری جهت رفع مشکل عدم گاز رسانی این پاسگاه پس از ۲۰ سال استقرار است. هم چنین اداره راه و شهرسازی نیز مکلف به همکاری بیش تر و نصب علایم راهنمایی و رانندگی و هشدار دهنده در طول آزاد راه است.

سرگرد ناصر فتحی، فرمانده پلیس راه آزاد راه تهران ساوه در خصوص آمار مرگ و میر جاده ای در این مسیر ارتباطی، خبر از کاهش تصادفات جاده ای داد و گفت:در ماه شاهد ۵ تصادف منجر به فوتی هستیم که خوشبختانه با تلاش شبانه روزی پرسنل اداره و همکاری شهروندان  در رعایت مقررات، در ۱۰ ماه سال جاری به نسبت سال مشابه شاهد کاهش ۸ نفر متوفی و ۱۳ درصد کاهش تصادفات فوتی بوده ایم.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.