قدم بزرگی که پرسپولیس می‌تواند برای ششمین قهرمانی متوالی بردارد

کاپیتان پیشین پرسپولیس معتقد است که سرخپوشان می‌توانند با پیروزی در یکی از دیدارهای پیش‌رو برای رسیدن به ششمین قهرمانی متوالی گام بزرگی بردارند.

به گزارش بهارستانه، محمد پنجعلی  در خصوص پیروزی ۳ بر یک پرسپولیس مقابل مس رفسنجان اظهار داشت: هر دو تیم فوتبال زیبایی به نمایش گذاشتند. پرسپولیس از ابتدا به دنبال ۳ امتیاز بود و از شروع بازی فوتبال هجومی را به نمایش گذاشت. از سوی دیگر مس رفسنجان هم تیمی نبود که به دفاع مطلق رو بیاورد و سعی می‌کرد از جلو پرس کند.

وی ادامه داد: نکته حائز اهمیت بازی با مس این بود که پرسپولیس خیلی زود به گل رسید و بازیکنان توانستند خودشان  را از زیر فشار خارج و در ادامه بازی بدون استرس بازی کنند. پرسپولیس روی یک غفلت گل مساوی را دریافت کرد ولی خیلی زود واکنش نشان داد و توانست برتری‌اش را به شاگردان ربیعی دیکته کند. بعد از گل دوم، سرخپوشان یک مقدار عقب کشیدند که طبیعی هم بود و بازیکنان مس توانستند موقعیت‌هایی را روی دروازه پرسپولیس خلق کنند.

مدافع پیشین پرسپولیس با تمجید از عملکرد سرخپوشان در هفته‌های گذشته عنوان کرد: پرسپولیس در هفته گذشته هم که مقابل گل‌گهر متوقف شد، بازی خوبی انجام داد، در کل اگر بخواهیم شرایط سرخپوشان را بررسی کنیم، با توجه به تمام مشکلاتی که این تیم با آن روبه‌رو بوده نتایج تیم گل‌محمدی قابل تقدیر است. به عقیده من و تمام کارشناسان، پرسپولیس اگر همین روند را ادامه دهد، امسال هم می‌تواند ششمین قهرمانی متوالی را کسب کند. این تیم در حال حاضر بهترین فوتبال را در بین تیم‌های لیگ برتر انجام می‌دهد و شایسته‌ترین تیم برای قهرمانی است.

پنجعلی در خصوص رقابت قهرمانی پرسپولیس با استقلال و دربی روز ۲۶ اسفند خاطرنشان کرد: استقلال در این فصل نتایج خوبی گرفته و در حال حاضر صدر جدول است، اما این ۳ امتیاز اختلاف قابل جبران است و پرسپولیس می‌تواند در بازی‌های آینده فاصله‌اش با صدر را جبران کند. بدون تعصب می‌گویم که لایق‌ترین تیم برای صدرنشینی پرسپولیس است. دربی تاثیر زیادی در رقابت سرخابی‌ها خواهد داشت و اگر پرسپولیس بتواند ۳ امتیاز بازی با استقلال را کسب کند، قدم بزرگی برای رسیدن به قهرمانی برخواهد داشت. استقلال باز هم در بازی‌های آینده امتیاز از دست خواهد داد و من به ششمین قهرمانی پیاپی پرسپولیس بسیار امیدوار هستم.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.