رئیس اداره برق بخش گلستان:

قبض‌های کاغذی برق در بخش گلستان حذف خواهد شد

رئیس اداره برق بخش گلستان گفت: از مهرماه سال جاری دیگر قبض‌های کاغذی برق در بخش گلستان توزیع نخواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، صادقی رئیس اداره برق بخش گلستان با اشاره به تغییرات ایجاد شده در قبض‌های برق، بیان داشت: قبض‌های کاغذی برق از مهر ماه سال ۹۸ حذف خواهد شد.

وی در ادامه باتاکید بر اینکه قبض‌های کاغذی برق از مهر ماه سال جاری دیگر توزیع نخواهد شد، تصریح کرد: از نخستین روز از مهر ماه سال ۹۸ دیگر توزیع هیچ قبض کاغذی صورت نخواهد گرفت و ارسال قبض‌های الکترونیکی در مرداد ماه و شهریور ماه سال جاری نیز به صورت آزمایشی انجام می شود.

صادقی در رابطه نحوه دریافت قبض الکترونیک توسط شهروندان گلستانی، اظهار داشت: شهروندان می توانند به جهت دریافت شناسه قبض و پرداخت به صورت مستمر کافی است فقط یکبار شناسه قبض برق ۱۳ رقمی ملک خود را از طریق تلفن همراه خود به شماره سامانه ۵۰۰۰۴۰۱۲۱ ارسال نمایید.

وی درپایان به جزئیات صدور قبض‌های الکترونیک اشاره کرد و افزود: مشترکین می توانند از طریق لینک زیر به جهت مشاهده قبض مصرفی و همچنین سوابق مصرف واحد خود استفاده نمایند و به سادگی به سوابق برق مصرفی خود دسترسی پیدا نمایند.

http://bill.tvedc.ir:۸۴۴۳/billyard/pages/com/pdpsoft/portal/reprintExactBillForWeb.jsp

درپایان لازم به ذکر است که حذف قبض‌های کاغذی گام بزرگی در جهت دولت الکترونیک به شمار می رود و در کنار این موضوع مصرف کاغذ نیز تا حد بسیار بالایی پایین خواهد آمد، چراکه تعداد ۳ قبض کاغذی در هر دوره برای هر واحد مسکونی و تجاری سطح کشور در مجموع حجم بسیار بالایی کاغذ را شامل می شود که به قطع شدن درختان زیادی می انجامد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.