قالیباف: رژیم صهیونیستی خطایی کند با قاطعیت پاسخ می‌دهیم

رئیس مجلس به مناسبت دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی به بیان ویژگی های شخصیتی و توان فرماندهی و مدیریتی وی پرداخت و گفت: قدرت نوآوری و تصمیم گیری شهید سلیمانی در دوران دفاع مقدس آشکار شد.

به گزارش بهارستانه، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در آستانه سالروز شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با شبکه عربی «المنار» پیرامون ابعاد زندگی این شهید جبهه مقاومت، سیاست های جمهوری اسلامی در قبال کشورهای همسایه، مذاکرات هسته‌ای و فعالیت‌های موشکی گفت و گو کرد. متن این گفت و گو به شرح زیر است:

عرض سلام و احترام دارم به همه امت اسلامی به خصوص به جوانان مومن و انقلابی در سراسر امت اسلامی و جهان اسلام و از اینکه این فرصت فراهم شد که در ارتباط با یکی از شخصیت‌های برجسته جهان اسلام با شبکه المنار گفت و گو کنم تشکر می‌کنم.

در این شکی نیست که شهادت حاج قاسم سلیمانی یک خسارت بزرگ برای جهان و جبهه مقاومت بود. شما که عنوان یک دوست نزدیک با ایشان هستید، شخصیت ایشان را برای جوانان جهان اسلام به عنوان یک مبارز در محور مقاومت چگونه معرفی می‌کنید؟

از این فرصت و سوال شما استفاده می‌کنم و مخاطب خود را همه جهان اسلام به ویژه جوانان جهان اسلام قرار می‌دهم و می خواهم این نکته را برای همه جوانان بگویم که زندگی حاج قاسم به ما این درس را می‌دهد که اگر به مبانی اسلام، باورهای دینی معتقد بوده و نگاهی مبتنی بر اسلام داشته باشیم، نتیجه ای اینگونه را می توانیم رقم بزنیم.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.