قالیباف: بازگرداندن ثبات به زندگی مردم با وجود تحریم در ۵ سال ممکن است

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با اطمینان عرض می‌کنم که می‌توان با ظرفیت کشور در همین شرایط سخت تحریم با یک برنامه پنج ساله ،‌ ثبات را به زندگی مردم بازگرداند.

به گزارش بهارستانه،محمد باقر قالیباف شامگاه یکشنبه در مراسم گرامیداشت شهدای هفتم تیر اردستان اظهار داشت: مجالس ذکر شهدا و معرفت به شهدا و تداوم راه شهدا هست و‌محفلی برای تربیت در این مسیر است.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: حضرت امام در وصف شهید بهشتی گفت که ما شهید بهشتی را سیدالشهدای انقلاب اسلامی می‌شناسیم؛ شهید بهشتی یک سیاستمدار دین‌مدار بود که این ویژگی امروزه کمتر در جامعه مشاهده می‌شود.

وی بیان داشت: امروز الگویی برای همه ما مسؤولان است که برای ما یک الگوی سیاست‌ورزی مومنانه در شخصیت شهید بهشتی دیده می‌شود لذا وی از یک طرف اسلام شناس و دیندار بود و انسانی بود که یک جهان بینی مبتنی بر فرهنگ اهل بیت و قرآن داشت.

قالیباف تصریح کرد: شهید بهشتی معتقد بود مردم باید مطالبه‌گر و‌مسؤولیت پذیر باشند و‌ نباید تحت هیچ عنوان کنار بروند و همیشه در میدان باشند.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: شهید بهشتی در عدالت خیلی حساس بود و همه ما مکلف هستیم عدالت را در هر شرایطی رعایت کنیم و به این نکته توجه کنیم که در رابطه بین کارگزاران نظام و مردم هیچ‌ حجاب و‌ مانعی نمی‌تواند باشد.

وی ادامه داد: این حق مردم است که بتوانند با مسؤولان بدون مانع سخن بگویند ولی متاسفانه بین ما مسؤولان و مردم جداسازی اتفاق افتاده است.

قالیباف خاطرنشان کرد: خون پاک شهید بهشتی و هفتاد و دو تن از یارانش ریشه منافقین را از این کشور کند و‌خشکاند و می‌بینید چیزی جز ذلت نصیب منافقین نشد؛ منافقین تشکیلات بسیار قوی و منسجم داشتند و روزی که ما درگیر جنگ بودیم به گونه ای شد که بخشی از رزمندگان از جبهه به پشت جبهه برای برخورد با منافقین آمدند.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.