سرپرست شهرداری نسیم شهر:

قاطعیت در تصمیم‌گیری و تکریم ارباب رجوع باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد

سرپرست شهرداری نسیم شهر گفت: در راستای رفع مشکلات و نواقص موجود در خدمت‌رسانی، قاطعیت در تصمیم‌گیری و تکریم ارباب رجوع باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، قدرتعلی طلایی سرپرست شهرداری نسیم شهر با اشاره به بازدید سرزده صورت گرفته از واحدهای شهرداری، بیان داشت: در طول این بازدید نحوه حضور مدیران و پرسنل زیر مجموعه آن‌ها مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

وی در ادامه باتاکید بر بررسی مشکلات بخش‌های مختلف شهرداری نسیم شهر، تبیین کرد: بازدید مذکور به منظور شناخت بهتر مسائل مرتبط، به ویژه با امورات حوزه شهرسازی و معماری و تکریم ارباب رجوع صورت گرفت.

طلایی در رابطه با اقدامات صورت گرفته به دنبال این بازدیدها، اظهار داشت: علاوه‌بر شنیدن سخنان مدیران و متصدیان واحدها و بررسی مشکلات مراجعین و شهروندان گرامی، دستورات لازم در خصوص خدمت‌رسانی و تکریم مراجعین به مسئولین مربوطه صادر شد. و رسیدگی و انجام خدمات بهینه به شهروندان در دستور کار قرار گرفت.

وی همچنین به موارد تاثیر گذار در رابطه با بهبود ارائه خدمات به ارباب رجوع و شهروندان اشاره کرد و گفت: خود باوری و سرعت عمل در پاسخ گویی به شهروندان نسیم شهری، قاطعیت در تصمیم‌گیری و تکریم ارباب رجوع عناصر رسیدن به اقتدار در مقیاس برون سازمانی می باشد که باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد.

سرپرست شهرداری نسیم شهر درپایان باتوجه به لزوم رفع مشکلات و نواقص موجود و بهبود روند خدمات‌رسانی، خاطرنشان کرد: بدون تردید تسریع در خدمت‌رسانی، قاطعیت در تصمیم‌گیری و همچنین برنامه‌ریزی مدون درجهت حل تمامی مشکلات می بایست مورد توجه تمامی پرسنل و مسئولین قرار گیرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.