فرمانده نیروی انتظامی بهارستان:

قاتل فراری در بهارستان شناسایی و دستگیر شد

فرمانده نیروی انتظامی بهارستان گفت: قاتل فراری پس از گذشت ۴ سال در شهرستان بهارستان شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، ‌نجات‌اله چنگیزخانی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهارستان باتاکید بر تلاش پلیس برای ارتقاء سطح امنیت شهرستان، عنوان داشت: قاتلی سال‌ها فراری بود در نهایت توسط نیروی انتظامی شناسایی و دستگیر شد‌.

وی در ادامه با تشریح جزئیات دستگیری قاتل فراری مذکور، تبیین کرد: فردی که به دنبال یک درگیری و نزاع خیابانی در بهارستان اقدام به قتل کرده بود پس از ۴ سال با تلاش پلیس این شهرستان شناسایی و دستگیر شد.

چنگیزخانی همچنین با اشاره به اینکه حادثه مذکور در سال ۹۴ رخ داده بود، اظهار داشت: قاتل در همان سال به صورت غیرقانونی از کشور خارج شده بود اما به تازگی متوجه حضور دوباره او در کشور شدیم که بلافاصله نیروهای انتظامی شهرستان بهارستان برای دستگیری او دست به کار شدند.

وی درپایان باتوجه به نحوه دستگیری قاتل فراری در شهرستان بهارستان، خاطرنشان کرد: مأموران نیروی انتظامی بعد از شناسایی مخفیگاه قاتل موفق شدند او را در خواب دستگیر و با دستور مقام قضایی مربوطه جهت سیر مراحل قانونی به زندان بدرقه کنند.

درپایان لازم به ذکر است که نیروی انتظامی شهرستان بهارستان در طول ماه‌های اخیر پیشرفت‌های قابل توجهی در حوزه ارتقاء امنیت جامعه داشته است که پیگیری پرونده‌های مختلف و اطلا‌رسانی نتایج آن‌ها به روشنی بیانگر این موضوع می باشد‌.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.