فیلم سینمایی بنیامین برای افراد کم بینا و نابینا در بهارستان اکران شد

برای اولین بار فیلم سینمایی بنیامین برای افراد کم بینا و نابینا در سینمای نسیم شهرستان بهارستان اکران شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، فیلم سینمایی بنیامین برای اولین بار برای کودکان و نوجوانان نابینا و کم بینای بهارستان به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر در سینمای نسیم شهر اکران گردید.
گفتنی است که به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و با همکاری موسسه دستان بینا، کودکان و نوجوانان نابینا و کم بینای بهارستانی در کنار خانواده‌های خود در سینمای نسیم با چشم دل به تماشای این فیلم سینمایی نشستند.

بنابر این گزارش، در راستای نشاط افزایی در میان اقشار مختلف جامعه، اعضای موسسه دستان بینا برای اولین بار فضای سینما را تجربه کردند و فیلم سینمایی بنیامین را در کنار خانواده‌های خود با چشم دل تماشا کردند که از جمله اتفاقات بسیار خوب در شهرستان بهارستان به شمار می رود.

غلامرضا آبکار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان با حضور در میان جامعه ویژه بهارستانی با ابراز خرسندی از خوشحالی آنان، بیان داشت: فیلم ویژه نابینایان و کم بینایان تا پایان سال جاری در سینمای نسیم اکران خواهد شد.

وی همچنین باتاکید بر اهمیت توجه به تمامی اقشار جامعه و ایجاد امکانات برای تمامی اقشار، خاطرنشان کرد: خداوند را شاکریم که به بهانه کوچکی توانستیم خنده را بر لبان این عزیزان بنشانیم و برای ساعاتی فضای هنری را در ذهن آنان و خانواده‌های آن‌ها ترسیم نماییم.

لازم به ذکر است که استقبال کودکان و نوجوانان کم بینا و نابینا شهرستان بهارستان از این اقدام بسیار خوب و قابل توجه بود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.