فوتبال جدید و خداحافظی با امتیاز میزبانی

با برگزاری بوندسلیگا در دوران کرونا مشخص شد امتیاز میزبانی دیگر تاثیری بر تیمها ندارد.

به گزارش بهارستانه به نقل از آس، بازگشت فوتبال در بوندسلیگا در شروع، یک موضوع مهم را آشکار کرد و آن بهتر شدن شرایط برای تیم های مهمان بود. البته انتظار می رفت که در نبود تماشاگران این اتفاق رخ دهد. از ۹ دیداری که برگزار شد تنها یکی از میزبانها توانست بازی خود را با پیروزی به پایان برساند. دورتموند در داربی “رور” توانست با چهار گل شالکه را شکست دهد. بقیه دیدارها  با سه تساوی و پنج پیروزی برای تیم های مهمان به پایان رسید.

اگر این شرایط معمول شود (باید دید هفته بعد چه نتایجی رقم خواهد خورد) تیم های ضعیف‌تر که عادت داشتند در ورزشگاه های خود با تکیه بر حمایت هواداران نتیجه مورد نظر را به دست آورند با مشکل جدی روبرو خواهند شد و مهمان ها دیگر ترسی از بازی در خانه حریف نخواهند داشت.

بایرن مونیخ و گلادباخ که تیم های نخست و سوم جدول هستند در سکوت ورزشگاه های یونیون برلین و فرانکفورت بازی کردند. همیشه در این استادیوم ها تیم های مهمان تحت فشار قرار می گرفتند. قربانی بزرگ هفته هوفنهایم بود که با سه گل مغلوب هرتابرلین شد.

دیگر تیمی که از این موضوع بهره برد پادربورن بود. تیم انتهای جدول یک امتیاز از حریفی همچون دوسلدورف گرفت. همچنین فرایبورگ در خانه لایپزیگ مساوی کرد. لورکوزن آخرین مهمانی بود که توانست از شرایط جدید بهره ببرد. این تیم توانست پیروزی پر گل ۴ بر یک را به دست آورد و شرایطش را در جدول بهبود ببخشد.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.