رئیس اداره ورزش و جوانان بهارستان:

فعالیت باشگاه‌های بدنسازی و استخرها در بهارستان آزاد می باشد/ باشگاه‌های ورزشی پربرخورد تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشند

رئیس اداره ورزش و جوانان بهارستان گفت: به دلیل قرار گرفتن شهرستان بهارستان در وضعیت زرد، فعالیت باشگاه‌های ورزشی کم برخورد بلامانع است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حسن داورزنی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان باتاکید بر اینکه وضعیت بهارستان هنوز سفید نشده است، عنوان داشت: از آنجایی که وضعیت شیوع کرونا در سطح شهرستان در حالت زرد اعلام شده، به همین خاطر تعطیلی ورزش‌های پر برخورد ادامه دارد.

وی در ادامه باتاکید بر جزئیات باشگاه‌هایی که می بایست تعطیل باشند، تصریح کرد: بر همین اساس فعالیت باشگاه‌های بدنسازی و پرورش اندام، استخر، رشته‌های انفرادی، کم برخورد و برخورد متوسط در شهرستان بهارستان از امروز فعال شدند.

داورزنی درپایان باتوجه به اینکه باشگاه‌های ورزشی مربوط به برخی رشته‌ها همچنان بابد تعطیل باشند، خاطرنشان کرد: تا اطلاع ثانوی باشگاه‌های ورزشی رشته‌های پربرخورد نظیر کشتی، تکواندو، کاراته و سایر رشته‌های رزمی در شهرستان بهارستان تعطیل خواهند بود.

گفتنی است که گرچه عملکرد اداره ورزش و جوانان با همکاری ادارات مربوطه در دوران کرونا به جهت تعطیلی اماکن ورزشی سطح شهرستان خوب و لایق تقدیر بود اما از حدود سه هفته قبل و پیش از اعلام اینکه فعالیت برخی باشگاه‌های ورزشی آزاد می باشد، تعداد قابل توجهی از باشگاه‌های ورزشی به خصوص در رشته بدنسازی اقدام به باز کردن باشگاه‌ها کرده‌اند و برخوردی از سوی این اداره با این اماکن صورت نگرفت.

درپایان لازم به ذکر است که گرچه فعالیت برخی باشگاه‌های ورزشی در شهرستان بهارستان آزاد اعلام شده است اما نباید فراموش کرد که خطر ابتلا به ویروس کرونا همچنان وجود دارد و ورزشکاران بهارستانی و باشگاه‌داران می بایست نسبت به رعایت نکات بهداشتی توجه کافی داشته باشند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.