شهردار شهرصالحیه:

فضاهای سبز در شهرصالحیه مجهز به سیستم آبیاری مکانیزه می شوند

شهردار شهرصالحیه گفت: در راستای ایجاد فرهنگ صرفه جویی در مصرف آب، فضاهای سبز در شهرصالحیه مجهز به سیستم آبیاری مکانیزه می شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه با اشاره به اجرای پروژه‌ای متعدد در سطح شهرصالحیه، عنوان داشت: برج‌های نوری عظیم در انتهای خیابان سی متری ولی عصر (عج) در راستای تامین روشنائی و تردد ایمن شهروندان در محدوده جنوبی شهر درحال جانمائی می باشد.

وی با تشریح جزئیات این اقدام در انتهای خیابان سی متری ولی عصر (عج)، تبیین کرد: این محل در ابتدای ورودی کمربندی صالحیه – واوان قرار دارد که اقدامات لازم برای تامین روشنائی آن توسط واحد امانی و تاسیسات شهرداری صالحیه در دست اجرا قرار گرفته است.

قربانی با بیان اینکه فرایند تامین روشنائی انتهای خیابان سی متری ولی عصر (عج) تا پایان ماه آتی به طول می انجامد، گفت:مجموعه مدیریت شهری صالحیه پیشتر فرایند نصب پایه چراغ در خیابان امام علی (ع)، شهید نقاوت، ۱۶متری شهداء و ولی عصر (عج) را عملیاتی نموده است.

وی همچنین در رابطه با روند اجرای فاز دوم پروژه احداث بوستان نهج البلاغه، تشریح کرد: واحد فضای سبز با همکاری واحد عمران شهرداری درحال اجرای عملیات لوله گذاری در فاز دوم بوستان نهج البلاغه می باشد، که این فعالیت که به جهت آبیاری مکانیزه و خودداری از شیوه‌های سنتی در نگهداری فضاهای سبز صورت می گیرد.

شهردار شهرصالحیه درپایان باتوجه به بحران کمبود آب و اهمیت ایجاد فرهنگ صرفه جویی، افزود: پیشتر در فاز اول و سوم نهج البلاغه، بوستان گل یاس عملیات آبیاری مکانیزه انجام شده است و اکنون در بوستان سی هزار متری ولایت اجرای مکانیزه آبیاری فضاهای سبز در دستور کار شهرداری قرار گرفته است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.