فشار کم و قطعی آب مشکل جدید شهروندان بهارستانی/ تانکرهای آب فروش فعالیت خود را در بهارستان آغاز کردند

تابستان سال 97 برای شهروندان بهارستانی به دلیل قطعی‌های مکرر آب و برق، با مشکلات تازه‌ای همراه بوده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، با آغاز فصل تابستان سال ۹۷ مشکلات شهرستان بهارستان به حدی گسترش یافته است که برای تامین نیازهای اولیه زندگی در جامعه امروز نظیر آب و برق به مشکل برخورده‌اند و برخی از محله‌های بهارستان با قطعی‌های پیاپی آب در طول روز روبه‌رو می باشند.

گفتنی است که فشار آب در شهرستان بهارستان به قدری کاهش یافته است که حتی پمپ‌های آب نیز توان آب‌رسانی به لوله‌های شیرآب منازل را ندارند، که همین امر سبب نارضایتی و اعتراض شهروندان بهارستانی شده است.

بنابر این گزارش کمبود آب و مشکلات آبی شهرستان بهارستان به گونه‌ای شده است که تانکرهای آب فروشی  فعالیت خود را در سطح شهرستان آغاز کرده‌اند و مردم بهارستان مجبور به خرید آب از این آب فروشان می باشند.

فعالیت تانکرهای آب فروشی در بهارستان از حدود دو دهه پیش قطع شده بود که در آن زمان نیز به دلیل کم آبی تعداد تانکرهای آبفروشی در بهارستان بی‌شمار بود و شهروندان برای تامین آب مصرفی خود در طول روز مجبور به خرید آب از آب فروشان بودند.

فعالیت تانکرهای آب فروشی و فشار کم آب و قطعی آب در برخی مناطق شهرستان بهارستان، شهروندن را نگران این موضوع کرده است که شاید آب بهارستان جیره بندی شده است، که این موضوع بعد از گسترش قطعی‌های برق در سطح شهرستان، می تواند سبب گسترش نارضایتی‌ها و نگرانی‌های مردم شود.

حال سئوال اینجاست که مسئولان شهرستانی فکری به حال مشکلات آب بهارستان می کنند یا خیر؟ چراکه آب بهارستان پیش از مشکل قطعی‌های مکرر نیز دارای مشکلاتی نظیر وجود آهک و مواد دیگری باعث بروز مشکل می شود، بود و این موضوع نیاز به توجه ویژه و پیگیری احداث تصفیه خانه در این منطقه دارد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.