امیدوارم آبی پوشان، ذوب آهن را شکست بدهند

فریبا: تیام می‌توانست به استقلال خیلی کمک کند/ ذوب آهن روی ارسال‌ها و پرتاب اوت بلند خطرناک است

مربی اسبق استقلال گفت: تیام می‌توانست در بازی با ذوب آهن خیلی به استقلال کمک کند.

به گزارش بهارستانه به نقل از فارس، بهتاش فریبا در مورد دیدار روز سه‌شنبه ذوب‌آهن اصفهان با استقلال تهران گفت: بازی بسیار سختی است از اینکه دو تیم ایرانی با هم در این مرحله رو در رو می‌شوند ناراحتم زیرا هرچه تعداد تیم‌های صعودکننده ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا بیشتر باشد به نفع فوتبال کشور خواهد بود. بازی سختی برای هر دو تیم محسوب می‌شود.

وی افزود: دو تیم از هم شناخت دارند البته شناخت قلعه‌نویی از استقلال بیشتر است زیرا شفر مدت کوتاهی است که به ایران آمده است، یکی از دو باخت استقلال با شفر مقابل تیم ذوب‌آهن بود، به نظر من هیچ تیمی در ایران میانگین قدی ذوب‌آهن را ندارد، فکر می‌کنم میانگین قدی این تیم بالای یک متر و ۸۰ سانتی‌متر باشد، نوع فوتبال ذوب‌آهن هم مشخص است ارسال از کناره‌ها و پرتاب‌های اوت دستی بلند که می‌تواند برای استقلال خطرناک باشد زیرا ذوب‌آهنی‌ها از توپ‌های سوم هم به خوبی استقاده می‌کنند.

مربی اسبق استقلال تصریح کرد: مدافعان استقلال باید مراقب توپ‌های سوم باشند البته ذوب‌آهن فقط روی هوا خوب بازی نمی‌کند بلکه بازیکنانی دارد که روی زمین بسیار عالی هستند، میلاد فخرالدینی از جناح راست نفوذ‌های خوبی انجام می‌دهد، قاسم حدادی‌فر هم خیلی به تیم کمک می‌کند و شماره ۷ ذوب‌آهن یعنی محمدرضا حسینی بازیکن کاملی است، قدرت حمل توپ دارد، از فیزیک مناسبی برخوردار است و بار فوتبال روی زمین ذوب‌آهن را به دوش می‌کشد. او یکی از ۵ بازیکن‌های خوب فوتبال ایران است.

فریبا با اشاره به غیبت مهاجم گلزن استقلال گفت: تیام می‌توانست خیلی به تیم استقلال کمک کند البته در غیاب او علی قربانی حضور دارد که بیشترین گل را برای استقلال زده است ضمن اینکه در بازی‌های هوایی روزبه چشمی و پژمان منتظری می‌توانند به استقلال کمک کنند. حضور فرشید باقری در میانه زمین هم برای استقلال خوب خواهد بود. بازی بسیار سختی را شاهد هستیم که برابر دو تیم یک بازی شطرنج‌گونه است.

مربی اسبق استقلال با اشاره به توان و دانش فنی سرمربیان دو تیم گفت: هر دو مربی توان تغییر تاکتیک را در حین بازی دارند و فکر می‌کنم مسابقه زیبایی شود و طبیعی است که من دوست دارم استقلال در مجموع دو بازی رفت و برگشت پیروز میدان شود.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.