فرهنگ غربی برخی جوانان بهارستانی را شیفته خود کرده است/ تاثیرات هالوین در بین جوانان مشهود است

هالوین یک جشن ادغامی از جشن‌های شیطان پرستی و مسیحی است که امروزه ذهن برخی جوانان بهارستانی را نیز درگیر خود کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، هالوین یک جشن مسیحی اما با ریشه‌هایی از شیطان پرستی می باشد که به نوعی جشن اصلی این دین را تحریف کرده و جایگزین آن شده است که در طول این جشن مردم مسیحی با پوشیدن لباس‌های عجیب و شبیه به شخصیت‌های داستان‌ها و فیلم‌ها این جشن را گرامی می دارند.

تا به اینجای کار مشکل چندانی وجود ندارد اما به مرور زمان و در طول سال‌های گذشته برخی سلبریتی‌ها و افراد پر طرفدار در فضای مجازی شروع به تبلیغ این جشن کردند و به نوعی نوجوانان و جوانان ایرانی را نسبت به تقلید از روی مسیحیان تشویق و ترقیب کردند.

اوج این حرکت را در سال جاری می توان دید که تم‌های هالوین در برخی مغازه‌ها به فروش می رسد و حتی قنادان نیز در ویترین خود کیک‌های هالوین قرار داده‌اند و به نوعز این تهاجم فرهنگی به شدت همه‌گیر شده است که در شهرستان بهارستان نیز این امر به خوبی قابل لمس است.

حال سئوال اینجا است که مسئولین شهرستانی نسبت به این موضوع مهم نیز سکوت خواهند کرد و اقدامات فرهنگی در این راستا صورت نخواهد گرفت؟ چراکه هم اکنون صفحات مجازی نوجوانان و جوانان این شهرستان و به دنبال آن ذهن‌هایشان به شدت درگیر این جشن مسیحی شده است و نیازمند اقدامی جدی است.

درپایان لازم به ذکر است که شناساندن پیشینه و ریشه حقیقی این جشن و دلایل پوشیدن لباس‌های خاص و ترسناک در این شب از جمله راهکارهای جلوگیری از این تهاجم فرهنگی نگران‌کننده می باشد که اهتمام جدی مسئولان را طلب می کند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.