امام جمعه بخش گلستان:

فرهنگ در جامعه امروز حکم هوا را دارد/ نیروی انتظامی ایران در جهان نمونه می باشد

امام جمعه بخش گلستان گفت: فرهنگ حکم هوا را در جامعه ایفا می کند و بدون تردید آلوده شدن آن به تمام افراد جامعه صدمه خواهد زد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان در خطبه‌های نماز جمعه خود با اشاره به لزوم توجه به اهمیت موضوع امر به معروف و نهی از منکر، اظهار داشت: ابتدا باید در خصوص این دو فریضه مهم آموزش دید و سپس نسبت به امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اقدام کرد.

وی در رابطه با عدم وجود مسائل دینی برخی ادارات، تبیین کرد: برخی از مسئولان نماز را می خوانند اما نکات دینی را در اداره رعایت نمی کنند که این امر عینیت یافتن سکولار می باشد، درحالی که هدف مسئولان ما باید خدمت به مردم و انقلاب باشد و به فکر پر کردن جیب خود از بیت‌المال نباشند.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور در ادامه باتاکید بر اهمیت موضوعات فرهنگی در جامعه، اذعان داشت: فرهنگ همانند هوا می باشد و اگر این هوا آلوده شود، دامن همگان را خواهد گرفت و اینگونه نیست که عده‌ای از مسئولان ما بگویند که من رئیس اداره می باشم و رسیدگی به مسائل فرهنگی به من مربوط نمی شود.

وی همچنین با تبریک هفته نیروی انتظامی به تمامی نیروهای انتظامی، تصریح کرد: این عزیزان زحمات زیادی می کشند و حوزه فعالیت نیروی انتظامی بسیار گسترده می باشد و به صورت شبانه روزی درحال تلاش برای برقراری امنیت می باشند و باید بگوییم که به برکت انقلاب و خون شهدا، پلیس کشور ما در جهان نمونه می باشد.

امام جمعه بخش گلستان درپایان باتوجه به سخنان مقام معظم رهبری در جمع بسیجیان، افزود: بدون تردید عظمت ایران، اقتدار جمهوری اسلامی و شکست ناپذیری مردم ایران که در فرمایشات رهبر معظم انقلاب به آن اشاره شد، با نگاهی به عمر چهل ساله انقلاب به خوبی قابل درک است و مطمئناً دشمنان ما نیز به خوبی این امر پی برده‌اند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.