بخشدار بخش بوستان:

فرهنگ استفاده از کالاهای ایرانی باید در ادارات نهادینه شود/ انقلاب خاری در چشم امپریالیسم است

بخشدار بخش بوستان گفت: انقلاب اسلامی ایران همچون خاری در چشم امپریالیسم می باشد و تمامی دستگاه‌ها و ادارات باید در راستای پیشرفت و اعتلای این انقلاب گام بردارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سیدمحسن موسوی بخشدار بخش بوستان با اشاره به لزوم استفاده از کالاهای ایرانی در ادارات، عنوان داشت: عملکرد ادارات شهرستان بهارستان در استفاده از کالاهای ایرانی به ویژه سازمان آتش نشانی نسیم شهر لایق تقدیر و تشکر می باشد.

وی باتاکید بر اهمیت موضوع فرهنگ‌سازی در این حوزه، تصریح کرد: اگر فرهنگمان را درست نکنیم نمی توانیم به نتیجه مطلوب برسیم و تا زمانی که استفاده صحیح از خوردن، پوشیدن و… را رعایت نکنیم نمی توانیم ادعایی در زمینه فرهنگ داشته باشیم علاوه‌بر اینکه ما در جهان به عنوان یکی از مصرف گراترین کشورها مطرح می باشیم.

موسوی در ادامه به برگزاری هفته فرهنگی شهرستان بهارستان به مناسبت هفته فرهنگ و هفته بسیج اشاره کرد و اذعان داشت: این هفته با همکاری دستگاه‌ها و اداراتی نظیر شهرداری‌ها و ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد و تمام ادارات شهرستان می بایست به نوبه خود در این هفته که هفته اعتلای برنامه‌های دستگاه‌های اجرایی می باشد، حضور داشته باشند.

وی همچنین در رابطه با انقلاب اسلامی ایران، تشریح کرد: همه ما به خوبی می دانیم که انقلاب اسلامی که قدرت الهی می باشد و از چهل سال پیش شروع شده، خواری است در چشم امپریالیسم و اگر یک روز نسبت به انقلاب و نظام ما بی‌توجه باشند باید شک کنیم و همه این‌ها بهانه‌های مختلفی است که ایجاد می شود و انقلاب با قدرت راه خود را به پیش می برد و به همین منظور لازم است چهلمین سالگرد انقلاب را به بهترین شکل ممکن برگزار کنیم.

بخشدار بخش بوستان درپایان باتوجه به لزوم همکاری ادارات و دستگاه‌های بهارستانی در راستای پیشبرد اهداف انقلاب، افزود: همه دستگاه‌ها باید عملکردی را بروز دهند که هم مایه امید مردم شوند و هم مشت محکمی بر دهان مخالفان انقلاب باشند، چراکه اگر امروز بیدار و آگاه نباشیم و جایگاه خود را به خوبی درک نکنیم نمی توانیم پیروز باشیم و در نهایت باید خدمتگذار مردم که ریشه‌های این انقلاب می باشند، باشیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.