فرمانده مرزبانی ناجا: دانایی فر زنده است

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: مرزهای شرقی کشور به طور کامل رصد می شود و احتمالا در صورت توافق، عملیات مشترکی در مرز ایران و پاکستان انجام خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بهارستانه  به نقل ازدانا ، سردارقاسم رضایی فرمانده مرزبانی ناجا در حاشیه مراسم معارفه فرمانده جدید مرزبانی استان اردبیل در خصوص آخرین وضعیت مرزبان ربوده شده ایرانی گفت:  طبق آخرین اخبار گروهبان دانایی فر زنده است و شهادت آن برای ما قطعی نشده است.

وی تصریح کرد: برخورد جدی دولت و مقامات پاکستانی در مقابله با اشرار و گروه های تروریستی که مرزهای دو کشور را ناامن کرده اند مطالبه جدی ماست و البته تلاش ها برای آزادی مرزبان دانایی فر ادامه دارد.

 وی حرکت دیپلماتیک مسئولین کشور در خصوص آزادی مرزبان ربوده شده ایرانی در مرز پاکستان را قابل قبول دانست و تاکید کرد: ما تلاشمان را  برای آزادی این مرزبان از طریق قانونی ادامه می دهیم.

فرمانده مرزبانی ناجا ، بیان کرد:  دو کشور ایران و پاکستان روابط خوبی دارند و این روابط با اقدامات کوچک خدشه دار نمی شود ، ضمن اینکه دولت پاکستان هم خود بر این امر معترف است در برخی موارد توان برخورد با گروه های تروریستی را ندارد ولی این موضوع عمومیت ندارد.

وی  با بیان اینکه مرزهای شرقی کشور به طور کامل  رصد می شود، تاکید کرد: احتمالا در صورت توافق بین دوکشور ایران و پاکستان عملیات مشترکی در برخورد با اشرار و گروه های تروریستی در مرز های شرقی انجام خواهد شد.

وی تهدید داعش از مرز کشور آذربایجان را شایعه ای بیش ندانست و گفت: منطقه در آرامش کامل است و زمینه و بستری برای نفوذ و تهدید داعش از مرز کشور آذربایجان وجود ندارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.