فرماندار بهارستان : توافق هسته ای سیاست خارجه کشور ما را از بند پرونده هسته ای نجات داد

فرماندار بهارستان : ما در این نشست می خواهیم زنگارهای که توسط عده ای بر چهره توافق زده شده را پاک کنیم ، این پیروزی متعلق به تمام مردم ایران است. به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی بهارستانه ، دکتر بیژن سلیمان پور در مراسم جشن هسته ای شهرستان بهارستان که در سالن شهید مطهری […]

فرماندار بهارستان : ما در این نشست می خواهیم زنگارهای که توسط عده ای بر چهره توافق زده شده را پاک کنیم ، این پیروزی متعلق به تمام مردم ایران است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی بهارستانه ، دکتر بیژن سلیمان پور در مراسم جشن هسته ای شهرستان بهارستان که در سالن شهید مطهری این شهرستان برگزار شد گفت:هدف برگزاری این مراسم را تجلیل از زحمات تیم هسته ای و تجدید بیعت با رهبری است.

2
او تصریح کرد: ما در این نشست می خواهیم زنگارهای که توسط عده ای بر چهره توافق زده شده را پاک کنیم ، این پیروزی متعلق به تمام مردم ایران است و کسانی که مخالفت می کنند می خواهند بر چهره خورشید خاک بپاشند .
وی درباره دستاورد های توافق نیز گفت: رفع تحریم ها ، بازگشت پولهای بلوکه شده ، ایجاد تعامل با دنیا و افزایش سرمایه گذاری در ایران و … از جمله دستاوردهای توافق هسته ای است البته این توافق سیاست خارجه کشور ما را از بند پرونده هسته ای نجات داد.
سلیمان پور افزود: تیم هسته ای واقع گرایی را با آرمان انقلاب گره زد ، در گذشته عده ای در کشور آرمانی را برای خود درست کرده بودند و انتظار داشتند کل دنیا با آرمان های آنها همراه شود .
او در پایان نیز گفت: بارها امام (ره) فرموده بودند که هرگاه دشمن از شما خوشحال باشد بدانید که کار شما اشتباه بوده است و حالا بعد از توافق هسته ای ما مشاهده می کنیم که دشمنان ما مانند اسرائیل و کنگره آمریکا از این موضوع عصبانی هستند.

پایان/م

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.