فرماندار بهارستان تعطیلی جایگاه‌های سوخت را بی‌پایه و اساس خواند

فرماندار شهرستان بهارستان خبر تعطیلی جایگاه‌های سوخت این شهرستان را بی‌پایه و اساس و کذب خواند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، به دنبال برخی شایعات مبنی بر تعطیلی جایگاه‌های پمپ بنزین، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان این موضوع را کاملاً بی‌اساس و کذب خواند.

خانجانی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه چنین خبری بی‌پایه و اساس است، اظهار داشت: سیاست دولت براین مبنا نمی باشد که بخواهد بخاطر مبارزه با کرونا مردم را از خدمات عمومی از جمله بنزین محروم کند.

همچنین گفتنی است که تا به این لحظه هیچ پمپ بنزینی در هیچ نقطه‌ای از شهرهای گلستان، نسیم شهر و صالحیه به علت شیوع ویروس کرونا تعطیل نشده و در روزهای آینده نیز هیچ جایگاهی تعطیل نخواهد شد، چراکه در این راستا هیچ بخشنامه‌ای صادر نشده است.

وی در ادامه با بیان اینکه تاکید ما به همه عوامل خدمات رسان به مردم رعایت موازین بهداشتی است، تصریح کرد: کلیه جایگاه‌داران موظف می باشند که با تمام توان اینگونه موارد را رعایت کنند و نسبت به ارائه خدمات کوچکترین تعللی نکنند.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اینکه هیچ تصمیمی یا ابلاغیه‌ای مبنی بر منتقل نشدن سهمیه اسفند به ماه بعد وجود ندارد، خاطرنشان کرد: همانطور که از گذشته مطرح شده سهمیه‌های سوخت تا شش ماه در کارت‌های شخصی ذخیره می شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.