فرماندار بهارستان تأکید کرد:حفاظت از اراضی کشاورزی و حریم رودخانه ها

جلسه ستاد ساماندهی و پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز شهرستان بهارستان به ریاست دکتر سعید ناجی فرماندار و با حضور دادستان، رئیس اداره اطلاعات، فرماندهی نیروی انتظامی، سپاه پاسداران، بخشداران، شهرداران، اداره محیط زیست و سایر مسئولین مرتبط در محل فرمانداری برگزار شد. به گزارش بهارستانه، دکتر ناجی اظهار داشت: در راستای منویات مقام […]

جلسه ستاد ساماندهی و پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز شهرستان بهارستان به ریاست دکتر سعید ناجی فرماندار و با حضور دادستان، رئیس اداره اطلاعات، فرماندهی نیروی انتظامی، سپاه پاسداران، بخشداران، شهرداران، اداره محیط زیست و سایر مسئولین مرتبط در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش بهارستانه، دکتر ناجی اظهار داشت: در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و تأکیدات استاندار محترم تهران در خصوص جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز، ستاد ساماندهی و پیشگیری از ساخت و ساز غیرمجاز شهرستان بهارستان تشکیل گردید.

فرماندار شهرستان بهارستان ضمن تأکید بر برخورد قاطع با متخلفان تصریح کرد: با توجه به عدم وجود اراضی ملی در این منطقه، امکان سوءاستفاده خاطیان برای ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی، حریم رودخانه ها و تخلفات ساختمانی وجود دارد و دستگاه های ذیربط باید با مطالعه جامع و شناخت نقاط مورد تهدید، نسبت به انجام وظایف قانونی، مراقبت و حفاظت از اراضی و برخورد قاطع با متخلفان اقدام کنند.

وی افزود: قصور هر یک از ادارات و دستگاه ها به شدت مورد پی گیری قرار خواهد گرفت.

 نماینده عالی دولت در شهرستان بهارستان اظهار امیدواری کرد: با همت شهرداریها و مسئولین اجرایی ساخت و ساز ها در سطح شهرستان کنترل شده و بصورت قانونی انجام شود.

منبع:روابط عمومی فرمانداری بهارستان

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.