فرماندار بهارستان به موضوع استخر قلعه‌میر ورود کرد/ برگزاری نشست مسئولین پیرامون احداث دومین استخر شهرگلستان

به دنبال وعده‌های توخالی مسئولین شهرگلستان پیرامون احداث استخر شهرک قلعه‌میر، فرماندار شهرستان بهارستان به این موضوع ورود کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بعد از سلسله وعده‌های تو‌خالی اعضای شورای اسلامی شهر و سرپرست سابق شهرداری شهرگلستان در رابطه با راه‌اندازی استخر شهرک قلعه‌میر به‌عنوان دومین استخر این شهر حالا نوبت به فرماندار شهرستان بهارستان رسیده است.

در راستای پیگیری روند احداث پروژه دومین استخر شهرگلستان عصر روز گذشته نشستی با حضور مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان، کوروش خالقی سرپرست شهرداری گلستان، محسن بیگدلی رئیس شورای اسلامی شهر و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی برگزار گردید.

بنابر این گزارش، خانجانی در این نشست بدون اشاره به زمان دقیق بهره‌برداری از پروژه احداث این استخر، بیان داشت: پیمانکار این پروژه می بایست با قید فوریت نسبت به تکمیل و راه‌اندازی استخر شهرک قلعه‌میر اقدام نماید.

گفتنی است که مدت‌هاست که شهروندان گلستانی در انتظار راه اندازی این استخر می باشند و امید است این بار با ورود فرماندار شهرستان بهارستان به موضوع مذکور دیگر خبری از بدقولی و وعده‌های بدون عمل مسئولین گلستانی نباشد و در آینده نزدیک بتوانیم شاهد افتتاح و راه‌اندازی این مرکز تفریحی و ورزشی باشیم.

درپایان لازم به ذکر است که بدون شک فرمانداری شهرستان بهارستان نباید تنها به برگزاری یک نشست در خصوص موضوع احداث پروژه استخر شهرک قلعه‌میر رضایت بدهد و نیاز است تا از روند احداث این استخر در زمان‌های مختلف بازدیدهایی صورت بگیرد تا بار دیگر شاهد عقب افتادن زمان بهره‌برداری از پروژه مذکور در شهرگلستان نباشیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.