فرماندار بهارستان به خدمات شهری نسیم شهر فرصت یک ماهه داد/ وضعیت بد خدمات شهری صدای فرماندار را درآورد

فرماندار شهرستان بهارستان با مشاهده وضعیت نامناسب محله‌های نسیم شهر به حوزه خدمات شهری شهرداری فرصتی یک ماهه جهت بهبود شرایط داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، صبح امروز مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان، نجفی معاون فنی و عمرانی فرماندار، عباس شوندی شهردار نسیم شهر و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی از نقاط مختلف نسیم شهر بازدید به عمل آوردند.

بنابر این‌گزارش فرماندار شهرستان بهارستان در جریان بازدید صبحگاهی از وضعیت کوچه و پس کوچه‌های نسیم شهر با انتقاد نسبت به عملکرد ضعیف حوزه خدمات شهری این منطقه، عملکرد غیرقابل قبول این اداره را به چالش کشید.

وی در ادامه باتاکید بر لزوم بهبود شرایط فعلی و ارائه خدمات مناسب و قابل قبول به شهروندان، تصریح کرد: شهرداری نسیم شهرتنها ۳۰ روز فرصت دارد تا در سیستم خدمات شهری خود بازنگری ایجاد کند و نسبت به تصحیح شرایط فعلی اقدام نماید.

خانجانی همچنین با وارد خواندن گلایه‌های شهروندان بهارستانی از حوزه نظافت و خدمات شهری شهرداری نسیم شهر، بیان داشت: به طور جدی خواستار اصلاح عملکرد ضعیف این مجموعه با قید فوریت می باشم، چراکه وضعیت فعلی قابل قبول نمی باشد.

گفتنی است که بازدیدها و حرف‌های فرماندار جدید شهرستان بهارستان در اصل همان اخبار و تصاویر اصحاب رسانه شهرستان و شهروندان می باشد که مدت‌ها است به هر نحوی سعی در ایجاد تغییری هر چند کوچک در مدیریت‌های نه چندان معقول ادارات بهارستانی دارند.

درپایان لازم به ذکر است که بدون تردید اقدامات مجتبی خانجانی می تواند نوید بخش ایجاد این تغییرات مثبت در سطح شهرستان بهارستان باشد، تغییراتی که مدت‌ها است شهروندان بهارستانی آن را به شیوه‌های مختلف و در داخل ادارات و فضای مجازی شهرستان مطالبه و درخواست می کنند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.