فرماندار بعدی بهارستان کیست ؟

دوهفته نامه پیام گلستان در شماره اخیر خود نوشته است : شنبده ها در سطح شهرستان بهارستان حاکی براین است شخصی به نام قنبری ممان به عنوان فرماندار جدید بهارستان انتخاب شده است .( تکرار می شود فقط یک شایعه است ) به گزارش بهارستانه،  قنبری ممان که نشریه پیام گلستان از وی نام برده […]

دوهفته نامه پیام گلستان در شماره اخیر خود نوشته است : شنبده ها در سطح شهرستان بهارستان حاکی براین است شخصی به نام قنبری ممان به عنوان فرماندار جدید بهارستان انتخاب شده است .( تکرار می شود فقط یک شایعه است )

به گزارش بهارستانه،  قنبری ممان که نشریه پیام گلستان از وی نام برده کیست ؟

قنبری ممان ها در عرصه سیاسی و اجرایی کشور کم نیستند . اما احتمالا منظور این نشریه ، جمشید قنبری ممان که در دوره پنجم همراه با سید حسین هاشمی استاندار تهران ، نمایندگان شهرستان میانه در مجلس بودند ، است . قنبری ممان در دوره هفتم مجلس شورای اسلامی از شهرستان رباط کریم نامزد شد ولی موفق به کسب آرای لازم نگردید و نفر سوم شد.

البته از جمشید قنبری به عنوان گزینه  ریاست سازمان هواپیمایی کشوری هم یاد می شود و در این صورت ، احتمال فرمانداری وی کمتر می شود.

قنبری نماینده دو دوره مجلس شورای اسلامی، رئیس کمیسیون عمران دوره پنجم، نایب رئیس کمیسیون عمران دوره چهارم مجلس شورای اسلامی و مشاور کمیسیون عمران مجالس هشتم و نهم، بوده است.

وی دارای مدرک تحصیلی مهندسی الکترونیک هواپیمایی و فوق لیسانس مدیریت هوانوردی بوده و هم‌اکنون‌ دانشجوی دکتری اقتصاد حمل و نقل هوایی است.

قنبری پیش از این مشاور عالی سابق وزرای راه و ترابری و نفت، مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت هلیکوپتری ایران به مدت ۱۰ سال و رئیس هیئت مدیره ‌شرکت حمل و هوایی نفت به مدت چهار سال بود. ضمن آنکه از مدیران عملیاتی سابق سازمان هواپیمایی کشوری نیز بوده است.

همچنین ممکن است قنبری ممان مدنظر پیام گلستان غیر از جمشید قنبری ممان باشد.

منبع:نسیم شهرنیوز

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.