فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان:

فرد شرور و برهم زننده امنیت شهروندان دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان گفت: فرد شروری که در شهرگلستان با درگیری و نزاع با سلاح سرد نظم عمومی را برهم زده بود، دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، شرور محله‌های سلطان آباد، قلعه‌میر و گلستان که این محله‌ها را بهم ریخته بود در نهایت به دام پلیس شهرستان بهارستان افتاد، تا مطابق قانون با این فرد برخورد صورت بگیرد.

رضایی فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان با اشاره به دستگیری شرور محله‌های گلستان، اذعان داشت: این فرد شرور با شرکت در درگیری دسته جمعی و قدرت نمایی با سلاح سرد و برهم زدن نظم عمومی با یک خودروی بنز سرقتی تحت تعقیب بود که با هوشیاری نیروی انتظامی بهارستان دستگیر شد.

وی در ادامه باتاکید بر اینکه فرد مذکور درحال حاضر تحت بازداشت نیروی انتظامی می باشد، تصریح کرد: شهروندان درصورتی که این فرد شرور را می شناسند یا از وی شکایتی دارند به فرماندهی انتظامی شهرستان بهارستان واقع در آدران مراجعه کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به لزوم حفظ امنیت و آسایش شهروندان، خاطرنشان کرد: بدون تردید با کسانی که نظم و امنیت جامعه و آسایش شهروندان بهارستانی را برهم بزنند با جدیت و مطابق قانون برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.