فتاحی: قبل از جام جهانی بیرانوند بهترین دروازه‌بان ایران نمی‌شد!

مسئول برگزاری بازی‌های لیگ برتر گفت: اگر قبل از بازی‌های جام جهانی رأی‌گیری می‌شد بیرانون بهترین دروازه‌بان ایران انتخاب نمی‌شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه به نقل از خبرگزاری فارس، سعید فتاحی در خصوص انتقادهای سیدجلال حسینی از مراسم برترین‌های لیگ گفت: من نمی‌دانم سیدجلال حسینی چه گفته اما باید بگویم برگزاری مراسم برترین‌ها به عهده روابط عمومی سازمان لیگ است اما باید بگویم همه جای دنیا همین گونه است. وقتی چنین مراسمی در لیگ‌های مختلف می‌گیرند حرف و حدیث‌هایی وجود دارد. مثلاً اگر آقای مسی را انتخاب کنند طرفداران رونالدو می‌گویند حق این بازیکن پرتغالی است. بالاخره هر کاری بکنید حرف و حدیث به وجود می‌آید.

وی در پاسخ به این سؤال که وحید امیری چطور بهترین بازیکن ایران شد اما در پست خودش بهترین نشد، بیان داشت: من حدود سه ساعت قبل از مراسم بیرانوند را دیدم زمانی که نفرات را روی سن اعلام می‌کردند متوجه شدم چه کسانی انتخاب شدند. رأی‌ها را یک کمیته‌ای تعیین می‌کرد و بهاروند باید در خصوص این موارد صحبت کند. من به شما قول می‌دهم رأی‌ها موجود است و افرادی ذی‌نفع می‌توانند درخواست بدهند تا آنها را ببینند.

مسئول برگزاری بازی‌‌های لیگ‌برتر در خصوص انتقادهایی که به نحوه برگزاری این مراسم انجام شده است، گفت: ما قبول داریم که انتقادهایی هست. قبلاً فقط لیگ برتر در این مراسم شرکت می‌کرد اما الان تیم‌های پایه، فوتسال، فوتبال ساحلی و… هم در این مراسم شرکت می‌کنند و نمی‌توان آنها را نادیده بگیریم چرا که فوتبال فقط لیگ برتر نیست اگر تیم ملی در جام جهانی نتیجه می‌گیرد حاصل تلاش همه اینها است. باید بانوان، فوتسال و فوتبال ساحلی هم دیده شوند. فکر می‌کنم مراسم می‌تواند بهتر از این برگزار شود هر کسی پیشنهادی دارد ارائه دهد. یا سال آینده این مراسم را برگزار نکنیم یا آنها را خوب برگزار کنیم چون هر کاری کنیم باز انتقاد هست من به بیرانون گفتم اگر قبل از جام جهانی این رأی‌گیری انجام می‌شد شاید تو بهترین دروازه‌‌بان ایران نمی‌شدی چون این مسائل تأثیرگذار است.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.