شهردار شهرصالحیه:

فاز چهارم پروژه ساماندهی رودخانه سیاب درحال اجرا است/ بوستان ولایت به کانون گردش و تفریح در منطقه تبدیل شده است

شهردار شهرصالحیه گفت: با اتمام پروژه ساماندهی رودخانه سیاب در فاز چهارم، تمام عوارض این رودخانه در محدوده صالحیه پایان خواهد یافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه درجمع خبرنگاران با اشاره به پروژه ساماندهی رودخانه سیاب در محدوده صالحیه، عنوان داشت: ساماندهی و بازآفرینی فاز چهارم این رودخانه که خط پایان چالش‌های زیستی و بصری رودخانه سیاب به شمار می رود به همت واحد عمران مجموعه مدیریت شهری درحال اجرا می باشد.

وی در ادامه با تشریح جزئیات فاز چهارم پروژه ساماندهی و بازآفرینی رودخانه سیاب، تبیین کرد: فاز چهارم این پروژه به طول ۴۰۰ متر از انتهای بوستان بانوان آغاز و به خارج از محدوده قانونی شهر سرریز می شود.

قربانی باتاکید بر اثرات اجرای پروژه ساماندهی رودخانه سیاب در شهرصالحیه، اظهار داشت: پس از ساماندهی اساسی رودخانه سیاب در مساحتی بالغ بر ۲۲۰۰ متر و تبدیل آن به ۱۰۰ هزار مترمربع مجموعه تفریحی، ورزشی و فرهنگی مجهز، فاز چهارم این پروژه به تمام عوارض آن در محدوده صالحیه پایان خواهد داد.

وی همچنین به اجرای عملیات جانمایی و نصب آلاچیق‌های جدید در بوستان‌ها و پارک‌های سطح شهر اشاره کرد و گفت: یکی از ایده‌های مدرن که به جهت استفاده بهینه از فضای پارک‌ها بسیار مورد استقبال شهروندان شهرصالحیه قرار گرفته است ساخت و نصب آلاچیق می باشد که می تواند مکان مناسبی برای استراحت، مطالعه کتاب و بازی‌های فکری مورد استفاده نوجوانان، جوانان و خانواده‌ها قرار گیرد.

شهردار شهرصالحیه باتوجه به چشم انداز بوستان سی هزار متری ولایت در کنار شهربازی بزرگ صالحیه، افزود: این مجموعه به کانون گردش و تفریح در منطقه تبدیل شده است و پذیرای صدها نفر از شهروندان در روزهای آخر هفته و ایام تعطیل می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.