رئیس اتاق اصناف بهارستان:

فاز دوم پلمب واحدهای صنفی غیرضروری آغاز شده است/ پیش بینی پلمب ۲۰۰۰ واحد صنفی در بخش گلستان

رئیس اتاق اصناف بهارستان گفت: فاز دوم پلمب واحدهای صنفی غیرضروری در بهارستان آغاز شده است و پیش بینی می شود بیش از ۲۰۰۰ واحد صنفی پلمب شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، جعفر درویشی رئیس اتاق اصناف شهرستان بهارستان باتاکید بر لزوم تعطیلی تمامی واحدهای صنفی غیرضروری تا زمان مشخص شده، بیان داشت: از صبح امروز ۱۰ تیم با مشارکت اتاق اصناف و شهرداری کار پلمب واحدهای صنفی غیر ضروری گلستان و صالحیه را آغازکرده‌اند.

وی در ادامه با بیان اینکه در دو روز گذشته نیز اقداماتی در این جهت صورت گرفته است، تصریح کرد: در فاز اول این طرح نیروهای شهرداری گلستان بیش از هزار واحد صنفی که از قانون سرپیچی می کردند را به ناچار پلمب کردند.

درویشی با اشاره به اهمیت اجرای مصوبه تعطیلی واحدهای صنفی غیرضروری، اظهار داشت: پیش بینی می شود در فاز دوم این طرح که از صبح امروز آغاز شده است بیش از ۲ هزار واحد صنفی در دو شهر گلستان و صالحیه پلمب شوند تا حجم رفت و آمدها کاسته شود.

وی همچنین به همراهی خوب کسبه نسیم شهر در جهت تعطیلی واحدهای صنفی خود اشاره کرد و گفت: این تقدام کسبه نسیم شهر لایق قدردانی می باشد چراکه بررسی‌های میدانی می گوید بیش از ۸۰ درصد اصناف غیر ضروری در این شهر تعطیل است.

رئیس اتاق اصناف شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اینکه مرگ هیچ گاه تا این اندازه به ما نزدیک نبوده است، افزود: ما در میان داستان خطرناکی ایستاده‌ایم، ویروسی مرگبار و جامعه‌ای که نمی‌خواهد باور کند فاجعه‌ای مهیب در کمین است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.