سرپرست شهرداری شهرگلستان:

فاز جدید تعریض معابر در شهرگلستان آغاز شده است

سرپرست شهرداری شهرگلستان گفت: تعریض معابر شهرگلستان، جزو خواسته‌های شهروندان می باشد و به همین جهت فاز جدید این اقدام آغاز شده است‌.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بهلول فرزین سرپرست شهرداری شهرگلستان با اشاره به اهمیت موضوع تعریض معابر در این شهر، عنوان داشت: باتوجه به مشکلات موجود در برخی معابر شهری، گام نخست فاز جدید تعریض معابر در سطح شهرگلستان برداشته شد.

وی در ادامه باتاکید بر بازدید صورتگرفته از معابر سطح شهر، تببین کرد: از ابتدای بلوار شهرک قلعه‌میر بازدید صورت گرفت و روند اجرای عقب نشینی برخی از پلاک های معارض و همچنین جابجایی ترانس‌های برق مزاحم در این معبر را مورد بحث و بررسی قرار دادیم.

فرزین با بیان اینکه تعریض معابر یکی از خواسته‌های شهروندان گلستانی است، اذعان داشت: این درخوایت جزو نیازهای اصلی شهر نیز می باشد و مدیریت شهری گلستان که دغدغه خدمت صادقانه به مردم را دارد آماده تعامل و توافق اصولی و قانونی با مالکان ملک‌های واقع در طرح‌های تعریض می باشد.

وی همچنین به قالب‌بندی دیوار حائل پل درحال احداث شهدای انتفاضه بر روی رودخانه شادچای اشاره کرد و گفت: روند احداث این پل که توسط شهرداری شهرگلستان ساخته می شود، مناسب بوده و در دهه مبارک فجر سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

سرپرست شهرداری شهرگلستان درپایان باتوجه به ادامه روند پیاده‌روسازی و کف پوش خیابان ارغوان شرقی، خاطرنشان کرد: تسطیح معابر و پیاده‌روها از اولویت‌های مدیریت شهری گلستان می باشد و به شکل مستمر در سطح این شهر درحال اجرا می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.