شهردار شهرصالحیه:

فاز اول پروژه کمربندی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در مراحل پایانی قرار دارد/ پروژه استخر شهرصالحیه به زودی تکمیل می شود

شهردار شهرصالحیه گفت: پروژه استخر شهرصالحیه به جهت تامین اوقات فراغت شهروندان و شکوفائی استعدادهای ورزشی با سرعت مضاعف درحال ساخت است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه با اشاره به روند اجرایی پروژه کمربندی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، بیان داشت: درحال حاضر فاز اول این کمربندی به طول ۱۰۰۰ متر در شهرصالحیه در آستانه بهره برداری قرار گرفته است.

وی در ادامه با تشریح جزئیات پروژه کمربندی آیت‌‌الله هاشمی رفسنجانی، تبیین کرد: کمربندی مذکور به طول ۲۵۰۰ متر از انتهای خیابان سی متری ولی عصر (عج) به میدان شهید رجایی واقع در جاده امامزاده باقر (ع) گسترده شده و رینگ دور شهرصالحیه را تکمیل می کند.

قربانی باتاکید بر خدمات ارائه شده توسط مجموعه مدیریت شهری صالحیه، اذعان داشت: خروج شهر از بن بست و همچنین گسترش شبکه دسترسی شهر به نواحی مجاور از دستاوردهای روشن مدیریت شهری و شورای اسلامی از سال ۹۳ تا به امروز می باشد.

وی همچنین به روند مطلوب احداث مجموعه چند منظوره استخر شهرصالحیه اشاره کرد و اظهار داشت: این مجموعه ورزشی در مساحتی بالغ بر ۲۵۰۰ متر درحال احداث می باشد و اجرای سقف دوم آن نیز طی روزهای آتی انجام خواهد شد.

شهردار شهرصالحیه با بیان اینکه زیرساخت‌های ورزشی و تفریحی شهر در طول سال‌های اخیر با صعود چشم‌گیری مواجه شده است، تصریح کرد: مجموعه استخر شهرصالحیه با همت بخش خصوصی و در جهت تامین اوقات فراغت شهروندان با سرعت مضاعف درحال ساخت می باشد و بزودی در خدمت شکوفائی استعدادهای ورزشی شهر قرار می گیرد.

وی درپایان باتوجه به دیگر پروژه‌های درحال اجرا در سطح شهرصالحیه، خاطرنشان کرد: پروژه احداث کتابخانه و مجموعه فرهنگی چند منظوره شهرصالحیه نیز با پیشرفت ۷۰ درصدی مواجه است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.