شهردار شهرگلستان:

فاز اول پروژه پارک‌سوار شهرگلستان تا یک ماه آینده تکمیل می شود

شهردار شهرگلستان گفت: فاز نخست پروژه پارک‌سوار شهرگلستان به جزو نیازهای اساسی شهر می باشد طی یک ماه آینده به بهره‌برداری می رسد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا عرب شهردار شهرگلستان با بیان اینکه روزانه در حدود ۱۲۰ هزار مسافر توسط ناوگان حمل و نقل شهرگلستان جابه‌جا می شوند، بیان داشت: پارک‌سوار خودروهای مسافربری گلستان در آینده نزدیک راه اندازی خواهد شد.

وی به لزوم اجرای پروژه پارک‌سوار در سطح شهر اشاره کرد و اظهار داشت: با راه‌اندازی پروژه پارک‌سوار، خودروهای مسافربری سطح شهرگلستان ساماندهی می شود و اجرای این پروژه در کاهش بار ترافیکی شهر نیز بی‌تاثیر نخواهد بود.

علیرضا عرب در ادامه با اشاره به نارضایتی شهروندان نسبت به وضعیت برخی از ایستگاه‌های تاکسی سطح شهر، تبیین کرد: شهرگلستان یکی از نقاط پرتردد استان تهران می باشد که باید به سرعت برای مسئله ترافیک جاده‌ای و شهری و همچنین ساماندهی ایستگاه‌های تاکسی شهر چاره‌ای اندیشیده می شد.

وی باتاکید بر پیشرفت ۷۵ درصدی پروژه تقاطع غیرهمسطح سه راهی آدران، گفت: تکمیل پروژه تقاطع غیرهمسطح سه راهی آدران و همچنین اجرای کمربندی شمالی شهرگلستان سبب کاهش حجم بالایی از بارترافیکی شهر می شود.

شهردار شهرگلستان در رابطه با روند اجرایی پروژه پارک‌سوار شهرگلستان، اذعان داشت: طراحی و مطالعه این پروژه در سه راهی آدران چندی پیش پایان یافت و پیش بینی می شود حداکثر تا یک ماه آینده فاز اول این طرح تکمیل شود.

وی درپایان باتوجه به اینکه پارک‌سوار یا همان پایانه مسافربری جزو نیازهای اساسی شهرگلستان به حساب می آید، خاطرنشان کرد: عدم راه‌اندازی این پایانه باعث می شود بخش حمل و نقل ‌شهر عقب‌گرد داشته باشد و امید است با راه‌اندازی این پایانه بخش مسافربری ‌شهرگلستان احیا شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.