غائله کامیون داران و ستون پنجم در جنگ اقتصادی

منافقان از طریق فضای مجازی خیلی از کامیون‌دارانی که صرفاً مشکلات اقتصادی، معیشتی و کاری دارند را بدون آنکه خودشان متوجه شوند به ستون پنجم دشمن در «جنگ اقتصادی جاری علیه کشورمان» می کشانند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سیدحسین منصوری فعال سیاسی و اجتماعی شهرستان بهارستان طی یادداشتی نوشت: اخیراً دادستان کل کشور اعلام کرد: «طبق اطلاعاتی که داریم در برخی از راه‌ها عناصری می باشند که بعضی از کامیون‌دارها را تحریک می کنند یا احیاناً سر راه آن‌ها را می گیرند و مشکلاتی برای آن‌ها ایجاد می کنند و آن‌ها را تهدید می کنند.
وی در ادامه گفت: من در اینجا به همه این کسانی که این حرکت را انجام می دهند به شدت اخطار می دهم که مشمول مقررات و حکم قطاع الطریق خواهند بود و مجازات قطاع طریق طبق قانون بسیار شدید می باشد و گاهی منجر به مجازات اعدام هم خواهد شد.»

دادستان کل کشور البته به ریشه‌یابی این داستان که من آن را «غائله کامیون داران» می نامم نپرداخته است و شاید کار وی نبوده است، اما به نظر می آید که ما در این رابطه به میزان زیادی «دیرکرد» داشته‌ایم، چراکه در بحبوحه جنگ اقتصادی که دشمن بر ما تحمیل کرده است، ضروری بود که به نقش ستون پنجم دشمن در این جنگ کم بها نمی دادیم.

در یک کلام باید گفت که هرموضوعی که در هنگامه جنگ اقتصادی موجود علیه کشورمان ، حاکمیت و نظام مدیریتی ما را به چالش می کشد، بی‌مناقشه می بایست بهم ربط بدهیم و بدانیم که هیچ سازی بی‌ارتباط با سایر سازها در ارکستر براندازی مورد نظر دشمن کوک نمی شود؛ اما متاسفانه ما عادت داریم که همیشه تهدیدات را هم نادیده بگیریم و هم زود به فراموشی بسپاریم.

داستان کامیون‌داران یکی از آن موارد است، چراکه نه تنها آن را تهدید ندانستیم و به گوشه فراموشی سپردیم بلکه حتی آن را در دایره «جنگ اقتصادی دشمن علیه کشور» وارد نکردیم، درحالی که مقام معظم رهبری بارها ، بازیگران این جنگ را در یک مثلث شوم تبیین کرده بودند.

در یک نگاه به تاریخچه حرکت کامیون‌داران بروشنی می توان «خط براندازی» و به طور مشخص «استراتژی سرنگونی مورد نظر منافقین» را در آن دید. اما متاسفانه ارگان‌های امنیتی و اطلاعاتی ما بعد از شش ماه هنوز وارد تحلیل و بررسی و ریشه‌یابی این غائله که روز به روز بزرگ‌تر و گسترده‌تر خود را به رخ می کشد، نشده‌اند.

نیازی به این نیست که ما اقتصاد دان باشیم تا بدانیم که مقابله با تحریم‌های امریکا یک معادله ساده یک مجهولی نبود و در پروسه خود، در داخل جامعه، چه مجهولاتی دیگر را وارد مسئله اقتصاد کشور می کند.

بگذریم که مقامات آمریکایی و به ویژه دوستان منافقین در کاخ سفید مانند جان بولتن بارها گفته‌اند که خط براندازی آن‌ها صرفاً روی تحریم‌ها سوار نمی باشد و آن‌ها منتظر پاسخ گیری در درون جامعه ایران می باشند و این هم واضح است که دشمنان داخلی ما به سرکردگی منافقین در هر زمینه و موضوعی وارد می شوند و نقش خود را با برنامه‌ریزی‌های دقیق و هماهنگ با تحریم‌های دشمن خارجی به پیش می برند.

در غائله کامیون‌داران آن‌ها به راستی خوب عمل کردند و از خواب غفلت دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی ما خوب استفاده کردند و مشکل اعتصاب کامیون‌داران را سراسری کردند به نحوی که نهایتاً دادستان کل کشور و دستگاه قضاییه مجبور به ورود شده است و با صراحت انقلابی، برای کسانی که توسط منافقین به بازی گرفته می شوند به حق خط و نشان کشیده است.

خطا است که قطاع الطریقی که حتی با سلاح گرم، به بستن شریان اقتصادی مملکت قیام می کنند، را جز وابسته به منافقین بدانیم؛ این کارها جز از منافقین بر نمی آید که به طور سازمان یافته و سراسری خط خودشان را به پیش ببرند.

آن‌ها از طریق فضای مجازی خیلی از کامیون‌دارانی که صرفاً مشکلات اقتصادی، معیشتی و کاری دارند را بدون آنکه خودشان متوجه شوند به ستون پنجم دشمن در «جنگ اقتصادی جاری علیه کشورمان» می کشانند و خیلی از این کامیون‌داران خود نمی دانند که به این وسیله شاهرگ‌های اقتصاد کشور را هدف قرار می دهند.

کلام آخر اینکه ظروری است که تمام ظرفیت رسانه‌های کشور را در امر روشنگری حول «غائله کامیون‌داران» به خدمت بگیریم و مسئله را از هر زاویه مورد مداقه و ملاحظه قرار دهیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.