رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه:

عوارض کسب و پیشه از سوی شهرداری شهرصالحیه بخشیده شد

رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه گفت: عوارض کسب و پیشه به دلیل شرایط ایجاد شده برای کسبه، برای یک دوره دو ماهه بخشیده شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمدرضا دهقان‌نیری رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه با اشاره به همراهی مجموعه مدیریت شهری برای تعطیلی واحدهای صنفی غیرضروری، عنوان داشت: عوارض کسب و پیشه که باید از سوی مغازه‌داران و کسبه‌ سطح این شهر پرداخت شود، برای یک دوره دو ماهه بخشیده شد.

وی در ادامه با بیان اهداف و دلایل اقدام مذکور در شهرصالحیه، تبیین کرد: این اقدام در راستای لزوم اتخاذ تدابیر ویژه پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، کاهش تردد و فعالیت‌های غیرضروری و به حداقل رساندن فعالیت صاحبان مشاغل و کسبه سطح شهر اندیشیده شده است.

دهقان‌نیری باتاکید بر تاثیر ویروس کرونا بر بازار شب عید کسبه، اظهار داشت : متاسفانه شیوع این بیماری بازار را از رونق انداخته و عملاً کسبه و اصناف فعال در سطح شهر فعالیتی که باید در روزهای آخر سال داشته باشند را نداشتند.

وی همچنین به ضرر و زیان وارد شده بر کسبه به دلیل شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: کسبه فعال در سطح شهرستان بهارستان در روزهای پایانی سال با افت شدید فروش مواجه شدند و در این روزها نیز برای پیشگیری از شیوع ویروس، تعطیل می باشند.

رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه درپایان باتوجه به احتمال افزایش تعداد بیماران مشکوک مبتلا به کرونا، خاطرنشان کرد: از شهروندان درخواست می کنم تا با ماندن در منزل و رعایت توصیه‌های بهداشتی به قطع زنجیره این بیماری واگیردار کمک کنند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.