شهردار شهرصالحیه:

عملیات پی کنی سایت پروژه شهربازی شهرصالحیه آغاز شده است

شهردار شهرصالحیه گفت: در راستای بهبود زیرساخت‌های تفریحی شهر، عملیات پی کنی سایت پروژه شهربازی شهرصالحیه آغاز شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه با اشاره به لزوم افزایش سرانه‌های تفریحی شهرصالحیه، بیان داشت: در تلاش برای گسترش زیرساخت‌های تفریحی با هدف توسعه نشاط و شادابی شهروندان و ایجاد مراکز تفریحی در بخش‌های مختلف شهر می باشیم.

وی در ادامه به ویژگی‌هایی که اماکن تفریحی باید داشته باشند، اشاره کرد و گفت: از جمله نکات قابل توجه در خصوص ایجاد مراکز تفریحی می توان به موقعیت دسترسی زیرساخت‌های تفریحی در استقبال مردم، دامنه فعالیت آن و دست آخر مطلوبیت فضاهای عمومی اشاره کرد.

قربانی در رابطه با روند احداث شهربازی شهرصالحیه، تصریح کرد: تنها شهربازی شهرستان بهارستان در محور امامزاده باقر (ع) مستقر و عملیات پی کنی سایت این پروژه هم اکنون آغاز شده است، که از روند پیشرفت قابل قبولی برخوردار می باشد.

وی همچنین با بیان جزئیات اجرای این پروژه تفریحی در شهرصالحیه، اذعان داشت: پروژه مذکور در ۱۰۰۰ متر مربع و در مجاورت بوستان ۳۰ هزار متری ولایت مکانیابی شده است که قرارگیری این دو در کنار هم و سنجش آن در مجاورت محور سطح یک شهری می تواند زمینه استقبال و فعالیت این پروژه را در مقیاس فراناحیه‌ای ایفا کند.

شهردار شهرصالحیه درپایان باتوجه به ابعاد پروژه صیاد شیرازی، خاطرنشان کرد: این پروژه بزرگترین پروژه مواصلاتی شهرستان بهارستان می باشد و از اهمیت بالایی برخوردار است،همچنین بزرگترین آبنمای شهرستان نیز در بوستان ولایت در دست احداث می باشد، که این پروژه‌ها تنها بخشی از پروژه‌های دردست اجرا در شهرصالحیه هستند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.