سرپرست شهرداری شهرگلستان:

عملیات عمرانی پروژه‌های جدید به زودی در شهرگلستان آغاز می شود/مدیریت نوین شهری باعث کیفیت بخشی به خدمات شهری می شود

سرپرست شهرداری شهرگلستان گفت: با اجرای اقدامات و پروژه‌های جدید که عملیات عمرانی آن‌ها در اینده نزدیک آغاز می گردد، شرایط مناسبی برای رفاه شهروندان گلستان ایجاد خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بهلول فرزین سرپرست شهرداری شهرگلستان با اشاره به روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و تبریک این روز، عنوان داشت: عملیات عمرانی پروژه‌های جدید در راستای برقراری عدالت، رشد و پیشرفت شهر در آینده نزدیک آغاز خواهد شد.

وی در ادامه باتاکید بر اهمیت بهبود خدمات شهری در شهرگلستان، تصریح کرد: بدون تردید برنامه‌ریزی و مدیریت نوین شهری باعث کیفیت بخشی به خدمات شهری خواهد شد و این نهاد عمومی را به لحاظ تنوع فعالیت‌ها و ارزش‌های فرهنگی و اجتماعی دارای اهمیت فراوان می نماید.

فرزین با بیان اینکه انجام اقدامات مذکور مدیریت شهری را از قالب نهاد خدماتی صرف خارج نموده است، اذعان داشت: شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به عنوان یک نهاد عمومی مبتنی بر مشارکت مردم نیازمند عزم و اراده جدی تمامی تلاشگران این عرصه می باشند.

وی همچنین به اهمیت برنامه‌ریزی علمی و عملی در این راستا اشاره کرد و گفت: برنامه‌ریزی دقیق و مناسب مسیر توسعه همه جانبه را هموار و فضایی مطلوب را در جهت خدمت به شهروندان فراهم می کند و در نتیجه شاخصه‌های یک شهر توسعه یافته و پویا حاصل می شود.

سرپرست شهرداری شهرگلستان درپایان نام‌گذاری ۱۴ تیرماه به عنوان روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها را مهم‌ترین سیاستگذاری برای ایجاد توسعه پایدار در این مناطق برشمرد و افزود: مجموعه شهرداری شهرگلستان علی‌رغم مشکلات و کمبودها، وجهه همت خود را توسعه همه جانبه این شهر قرار داده است و امیدواریم از طریق برنامه‌ریزی و اجرای اقدامات و پروژه‌های جدید که عملیات عمرانی آن‌ها به زودی آغاز می شود، شرایط مناسبی برای زندگی و رفاه مردم فراهم گردد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.