مدیر واحد عمران شهرداری شهرصالحیه:

عملیات ساماندهی معابر شهری صالحیه ادامه‌دار است

مدیر واحد عمران شهرداری شهرصالحیه گفت: عملیات ساماندهی معابر شهری صالحیه در تمام نقاط شهر به منظور رفاه حال شهروندان ادامه‌دار خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علی صادقی مدیر واحد عمران شهرداری شهرصالحیه با اشاره به لزوم ساماندهی معابر سطح شهر، اظهار داشت: عملیات ساماندهی مسیرهای پیاده فاز دوم‌ بوستان نهج البلاغه به منظور رفاه حال شهروندان آغاز و تا پایان آذر ماه به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی در ادامه با تشریح جزئیات این عملیات، تبیین کرد: خشکه چینی و کفپوش گذاری مسیرهای پیاده فاز دوم بوستان نهج البلاغه در تاریخ ۹۶/۹/۱۱ آغاز شده است که این پروژه در مساحت ۶ هزار مترمربع شروع و تا پایان ماه جاری به بهره‌برداری می رسد و پیشرفت احداث این بوستان را در ۱۰۰ هزار مترمربع به ۷۰ درصد می رساند.

صادقی همچنین باتاکید بر فعالیت شبانه روزی مسئولان شهرصالحیه برای پیشرفت شهر، بیان داشت: هم اکنون اجرای طرح گل‌کاری و کاشت نهال در فازسوم بوستان نهج البلاغه و سایر بوستان‌های سطح درحال اجرا می باشد، تا به بهبود منظر شهرصالحیه و شهرستان بهارستان کمک شود.

وی به توجه مجموعه مدیریت شهری صالحیه در خصوص مناسب‌سازی معابر برای معلولین اشاره کرد و گفت: در ادامه بازسازی خیابان بوستان از محور شهید جهان آراء عملیات کفپوش گذاری این محور آماده بهره‌برداری شده است، که این پروژه نیز در حجم ۶۰۰۰ متر مربع انجام گرفت و تمامی ملاحظات مورد نیاز جهت تردد معلولین و عموم طیف‌های جامعه را برآورده کرده است ‌.

مدیر واحد عمران شهرداری شهرصالحیه در خصوص انجام عملیات ساماندهی معابر در سایر نقاط شهر، تاکید داشت: عملیات مناسب‌سازی ورودی گذرهای انتهای خیابان سی متری ولیعصر (عج) در پیرامون میدان شهید بهشتی نیز تکمیل شده است، که این اقدام به‌منظور تردد آسان و ورود ماشین آلات عمرانی جهت آماده‌سازی محدوده انتهای خیابان ولیعصر (عج) به‌واسطه دال بتنی در ۲۰ فقره انجام شده است.

وی درپایان باتوجه به اجرای جدول‌گذاری و آماده‌‎سازی زمین‌های اطراف خیابان ولیعصر (عج) جهت تبدیل سازی این محدوده به حوزه مسکونی، افزود: هموارسازی محیطی و تحولات بصری در محلات شهر از اهداف شهرداری صالحهی است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.